Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Renkli Ferace Modelleri

Renkli Ferace Modelleri
24 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Renkli ferace dendiği zaman aslında insan biraz garipseyebiliyor. Şimdiye kadar alışagelmiş siyah rengin dışında ferace modelleri görülmediği için ilk bakışta renkli ferace biraz itici olabiliyor. Aslında öyle değil. Pardüse modellerinde de farklı renkler var ve ferace de pardesüden çok farklı değildir. Sadece tasarım değişikliği ve pardesüye göre daha geniş olması, adının ferace olmasındaki en büyük nedendir belki de.

Tesettür modası kavramı her ne kadar tesettür ile ilişkilendirilmese de, modadan ziyade, tesettürlü hanımlar için giyim seçenekleri demek belki daha doğru olsa da, moda diye adının adlandırılmasından dolayı tesettür modası deniyor. Her neyse bu kavramı daha çok duyacağız.

Tesettür moda tasarımcıları ferace modellerini zenginleştirmeye devam ediyorlar. Daha önceleri sadece siyah renkte gördüğümüz ferace modelleri özellikle 2013 yılının girmesiyle farklı renk tercihleri de sundu. Siyah ferace modellerinin dışına çıkılarak, beyaz tonlarında, kırmızı tonlarında da ferace modellerini artık kolayca görebiliriz.

Renkli ferace modelleri ağırlık olarak yine siyaha kaçan tonları tercih ediliyor. Ancak nadiren de olsa, kendini daha şık hissetmek isteyen bayanlar, bu renklerin dışında kırmızı ve diğer renkleri de tercih edebiliyorlar. Farklı tasarımlarıyla ilgi çeken renkli ferace modellerinde en çok tutulan renk ve modelleri sizin için sitemize ekleyerek, ferace alışverişinizi kolaylaştırıyoruz. 

Tesettür modasına dair son gelişmeleri kolaylıkla bulabileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni ferace modellerini bulabilirsiniz. Ayrıca tesettür moda tasarımcılarının son model tasarımlarını da kolaylıkla takip edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git