Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Rusya Tesettür Modası

Rusya Tesettür Modası
29 Haziran 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür modasının gün geçtikçe yayılması elbette diğer ülkelerin de tesettür modası üzerine çalışmalar yapmalarını da beraberinde getirdi. Tekstil konusunda oldukça ilerleyen ülkelerden biri de Rusya’dır. Rusya tesettür modasına yeni bir giriş yaparak, Rusya’da yaşayan ya da diğer ülkelerde yaşayan muhafazakar bayanlara yönelik yeni tesettür modelleri üretimine başladı.

Rusya tesettür modasında ilk girişimlerini yapmasına rağmen, tesettür çizgisinde herhangi bir sapmanın modellerinde görünmesi söz konusu değil. Değişik modellerin sergilendiği Rusya tesettür modasının yakın bir zamanda ülkemize gelmesi de bekleniyor.

Rusya tesettür modasında en çok yönelmenin elbise modelleri ve abiye modellerine olduğunu görebiliyoruz. Farklı renk ve desenlerden oluşan elbise modellerinde kullanılan işlemeler gerçekten de uyum sağlamış. Yine abiye modellerindeki işlemeler de özenle hazırlandığını gösteriyor. Farklı tasarımların da yer aldığı Rusya Tesettür modası koleksiyonundan en çok göze çarpanları sizin için sitemize ekliyoruz.

Türkiye tesettür moda tasarımcılarının da yorumlarını beklediğimiz resimlerde daha alternatif neler yapılabilir gibi yorumların da yapılmasına yer veriyoruz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git