Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Saç Dikimi ile Saçsız Kalmayın

Saç Dikimi ile Saçsız Kalmayın
16 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Saç Dikimi ile Saçsız Kalmayın

 

 

sac-dikimi

Kellik problemleri ilk olarak normal saç dökülmeleri ve sonrasında da ilerleyen saç dökülmeleri olarak başlarken, en son aşama olarak saçlarınızın tamamen hücrelerinin görevi yapmaması ile kaybolmasına neden olmaktadır. Elbette ki bu durumda ortaya çıkan kellik problemleri, farklı yöntemler uygulanarak ortadan kaldırılıyor. Yıllarca kel kalmak yerine, uygulanan FUE tekniği ile 6 ay ile 1 yıl içerisinde eski saçlarınıza sahip olabilirsiniz. FUE tekniği ile saç dikimi, sağlam olan kıl köklerinin alınması ile uygulanmaktadır. Alınan greftler, saç bulunmayan bölgelere yerleştirilerek işlemler uygulanıyor. Ortalama olarak bu işlemler toplamda 6 ile 8 saat sürmektedir. Yine ilk 3 gün sıvı teması kaçınılması gerekenlerden olurken, 15 gün boyunca doktorlarınızın tavsiyelerine uymak, tavsiye ettiği losyonlar ile saçlarınızı yıkamak, gerektiği durumlarda ise pansuman yapmak gerekebilir.

sac-dikimi-ile-sacsiz-kalma

Saç Dikimi ile Saçsız Kalmayın mutlaka bir uzmandan yardım alınız. Choi Implanter nedir? Saç ekim işlemlerinde dünya da sayılı hastaneler tarafından kullanılan choi implanter pek çok konuda hem hastaya hem de uzman doktorlara yardımcı olmaktadır. Hem kıl kökü alma hem de ekleme konusunda yardımcı olurken, greftlere de zarar vermez. Böylelikle saç dikimi işlemleri daha profesyonel bir şekilde gerçekleştirilecektir. Eğer ki bir saç ekim merkezi ile görülüyorsanız, choi implanter kullanıp kullanmadığı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Pek çok özel hastanenin tercih ettiği profesyonel işlemlerden olurken, ekim yapılan noktalarda kanamayı daha az seviyelere ulaştırmaktadır.

sac-dikimi-ile-sacsiz-kalmayin-hakkinda

Saçların daha sık ekilmesinde yardımcı olurken, saç ekim işlemlerinin uygulama sürelerini de kısaltarak, daha kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı choi implanter kullanımı oldukça önemlidir. Saç Dikimi ile Saçsız Kalmayın çünkü mükemmel sonuçlar almak sadece sizin kararınızla başlamaktadır. Saç ekimi merkezi önemli Yine bu bilgilerin yanı ülkemizde hizmet veren saç ekim merkezleri seçimlerinde de dikkatli olmanız gerekiyor. Bahsettiğimiz gibi sağlık bakanlığı onaylarını almış ve saç ekimi konusunda yetkili uzmanların hizmet verdiği bir saç dikimi merkezi kullanılması gerekiyor.

sac-dikimi-ile-sacsiz-kalmayin

Yine hastane şartlarını taşıyıp taşımadığı ve steril olma durumu da göz önünde bulundurulması gerekenlerden. Sizlerde bu özelliklerin her birine seçimlerinizde yer vererek, alacağınız sonuçları daha olumlu olması konusunda kendinize destek olabilirsiniz. Ameliyat sonrası süreç için de doktorlarınızın sizlere yardımcı olacağından emin olmanız gerekiyor. Kaliteli merkezlerde yapılan Saç Dikimi ile Saçsız Kalmayın tam aksine merdiven altı mekanlar sizleri istediğiniz sonuca götürmeyecektir. Saç ekim merkezlerini iyi seçmelisiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git