Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Saç Ekimi Yaptırmak Artık Çok Kolay

Saç Ekimi Yaptırmak Artık Çok Kolay
15 Ağustos 2017 tarihinde eklendi,

Saç Ekimi Yaptırmak Artık Çok Kolay

 

sac-ekimi-yaptirmak-artik-cok-kolay-hakkinda

Gelişen teknoloji hayatımızı kolaylaştırırken insanların problemlerine de çare olmayı başarıyor. FUT, FUE ve PRP yöntemi ile çağımızın özellikle erkeklerde görülen dertlerinden olan saç dökülmesi ve kelliğe son verebilirsiniz. Lokal anestezi ile yapılan saç ekimi operasyonları vücudunuza herhangi bir zarar vermemeleri ile beraber, sağlıklı saç derisine ve saçlara sahip olmanıza yardımcı olurlar. Saç ekimi yaptırmak artık çok kolay sadece kaliteli ve profesyonel merkezleri seçmiş olun. Saç ekimi ile ilgili neler bilinmeli? Genel hatları ile saç ekimi saç olmayan bölgeye saç kökü nakledilmesidir. Nakil edilecek saç kökleri ense ve kulak üstünden alınmaktadır. Bu işlem ve diğer tüm işlemler ağrısız ve acısızdır, lokal anestezi ile yapılmaktadır.

sac-ekimi-yaptirmak-artik-cok-kolay

Ekim için uygun olup olmadığınızı kolayca tespit edebilirsiniz. Şayet başınızın yan ve arka kısımlarında saçınız varsa ve aşağıda belirtilen hastalıklardan birine sahip değilseniz bu uygulama için uygun bir adaysınız demektir.

• Şeker

• Yüksek tansiyon

• Karaciğer hastalığı

• Kalp rahatsızlıkları

sac-ekimi-yaptirmak

Ekim yöntemlerinden bahsedecek olursak FUT ve FUE yöntemleri söylenebilir. FUT yönteminde ense bölgesi ve iki kulak arkası seçilir. Dökülme olasılığı düşük, sağlıklı bir doku parçası cerrahi operasyon ile alınır. Gerekli işlemler dokuya uygulandığında köklerine ayrılır ve nakle hazır hale gelir. FUE yönteminde durum biraz farklı. Foliküler Ünite Ekstraksiyonu (FUE) yönteminde başın arka kısmındaki saç üniteleri özel bir iğne kullanılarak çıkarılır. Bu iğnenin iç çapının 0.40 mm olduğunu söylesek iğnenin ne kadar özel olduğu anlaşılır sanırım. Her iki tekniğinde avantaj ve dezavantajları bulunmaktadır fakat her ikisi de sıklıkla kullanılmaktadır. Saç ekimi yaptırmak artık çok kolay yalnızca deneyimli mekanların tercih edilmesi oldukça önemlidir. PRP tekniğinden bahsedecek olursak saç derisinin altından geçen kılcal damarlar aracılığı ile saç köklerinin beslenmesi ve güçlendirilmesi şeklinde özetleyebiliriz.

sac-ekimi

Saç ekim merkezlerini ziyaret edebilirsiniz; Saçlarınızı eski haline getirebileceğiniz bu muhteşem yöntemler saç ekim merkezlerinde uzmanlar tarafından profesyonel ortamlarda yapılmaktadır. İşlemler ile ilgili detaylı bilgi almak ve aklınızdaki soruları sormak için saç ekim merkezlerine gidebilirsiniz. Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa gibi ülkemizin kalabalık ve gelişmiş şehirlerinde ciddi manada kaliteye sahip, uzman kadrosu olan profesyonel işletmeler bulunmaktadır. Saçsız ve seyrek bölgeleri saç ekimi yöntemi ile eski haline getirebilirsiniz. Saç ekimi yaptırmak artık çok kolay yazımız umarız sizi aydınlatmıştır. Korkmadan veya tedirgin olmadan kendinizi uzmanlara bırakırsanız yüzünüz gülecektir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git