Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Saç Modelleri Ve Yapılışı

Saç Modelleri Ve Yapılışı
7 Aralık 2017 tarihinde eklendi,

Saç Modelleri Ve Yapılışı

 

sac-modelleri-ve-yapilisi

Sizlere bu sitede saç modelleri ve yapılışı nasıl olmalı hakkında bilgi vereceğiz. Bu sayfa bayanlara yardımcı olacaktır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Saç modelleri bayanların çok ilgisini çekmektedir. Boş zamanlarında saç modelleri ile ilgillenmektedirler. Eğer çalışan bir bayansanız ya da günlük olarak saç modelleri yapmak isterseniz günlük topuz modelini deneyebilirsiniz. Öncelikle saçlarınızı yıkayın. Böylece daha kolay saçlarınızı yapabilirsiniz. Sonra başlayın. Saçları ikiye ayırın ve iki taraftan da tepeden ayırmalısınız. Ardından ikisini birleştirin ve toplayın. Ensenizden de at kuyruğu yapın ve aşağıdan yukarı doğru çevirip saçlarınızın içine doğru çevirip saçlarınızı doğru toplayın. Bu işlemi yaptıktan sonra da aşağıdan saçınızı çekin. Aynı dolma sarar gibi at kuyruğunu aşağıdan yukarıya doğru çekin ve sarın. İkinci saç modeliniz su dalgası modelidir.

sac-modelleri-ve-yapilisi-hakkinda-bilgiler

Dalgalı saç seven bayanlar için çok idealdir. Saçlara hızlıca saç modeli vermek istiyorsanız su dalgası saç modelini deneyebilirsiniz. Maşa ile bu modeli yapabilirsiniz. Bu modeli yapmadan önce saça sprey sıkınız. Sonra da azar, azar saçlardan bir tutam alın ve maşa uygulayın. Üçüncü saç modelimiz ise yuvarlak topuz modelidir. Yuvarlak topuz modeli en kolay topuz modelidir. Yuvarlak topuz modeli en kolay topuz modellerindendir. Çok tatlı ve sade olmaktadır. Saçlarınızı önce güzelce tarayın. Sonra da saçlarınızı ikiye ayırın. Saçlarınızı sıkıca bağlayın. Sağ taraftan parça alıp diğer tarafın orta noktasına sabitleyin. Sol taraf içinde aynısını yapın.

sac-modelleri-ve-yapilisi-anlatimli

Saç Modelleri Ve Yapılışı; Bir diğer saç modeli burgulu saç modelidir. Burgu saç modeli pratiktir. Bu saç modeli çok yoğun olan bayanlar için çok kolay bir işlem olmaktadır. Saçlarınızı toplayıp dolayın ve topuz şekli verin. Sadece bu modeli işlemi bu kadardır. Bayanların çok sevdiği ve zevkle yaptığı saç modelinin yapılışından da söz edelim. Balık sırtı örgülü saç modelidir. Bunu yapmadan önce saçlarınızı tarayın ve açık bırakın. Saçlarınızı ortadan ikiye ayırın. Sonra da üçe ayırın. İlk ayırdığınız saçı bir elle tutun. İlk ayırdığınız saçı bir altta tutun. İkinciye de birinci ile üçüncüye de en altta kalan saç ile birleştirin. Saçın ucuna kadar bu şekilde yapın.

sac-modelleri-ve-yapilisi-hakkinda-bilgi

Çok sevilen bir başka saç modeli hafif dalgalı olan saç modasıdır. Saçlarınızı öncelikle tepeden alıp sık toplayın. Sonra at kuyruğu yaptığınız saçı ikiye ayırın. Azar, azar saç parçası alıp maşaya sarıp dalgalı yapınız. Sonra da saçlarınızdan tokayı çıkarın ve salın. Çok pratik ve yapılışı da oldukça basittir. Saç modelleri ve yapılışı hakkında bilginiz yoksa nasıl yapıldığını öğrenin. Gelelim at kuyruğunuzu nasıl sabitleyeceğinizi anlatmaya. At kuyruğu tepeden sabitlemek isteyen çok bayan vardır. Bunun yapılışı ilk önce saçları tokayla tepeden bağlayın ve sıkın. Sonra da tek tokayla tepeden bağlayın ve sıkın. Ardından tek tokayla yukarıdan tokayı sıkıştırın. İşte böyle yaparak sımsıkı bir at kuyruğunuz olacaktır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git