Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

SARAY LOKMASI

SARAY LOKMASI
31 Ocak 2021 tarihinde eklendi,

SARAY LOKMASI

Lokma tatlısının küre şeklinde olması ilk defa İstanbul Saray Lokmasında bulunur. Bu lokma Osmanlı mutfağından gelmiş ve zengin bir tarihe sahip lokmadır. Osmanlı Saray mutfağında bu tatlı her zaman masada olup tarçın ile her zaman süslenilirdi. Eski zamanlarda Tüketilen bu lezzetli tatlı artık İstanbul Saray Lokmasında mevcut bulunur. İstanbul Saray Lokması, yapımında tecrübeli ustaların mahareti oldukça iyi olup insanlara sunmuştur. Bu güzel tadın çok eski zamanlarda gelmesi de ayrı bir heyecan katmıştır. Bu köklü tarihi devam ettiren İstanbul Saray Lokması, her türde lokma satımı yapmaktadır. Hayır lokması ile de meşhur olan bu platform kaliteli hizmeti ile İstanbul’da oldukça üne sahiptir. Her türlü hizmeti yapan ve 7/24 hizmet aşkıyla iş yapan İstanbul Saray Lokması güzel lezzetleri insanlara sunmaktadır. Lokma tatlısı hemen her durumda millete dağıtılabilen bir halk tatlıdır. İstanbul lokma ile İstanbul Saray lokma arasındaki fark ise sadece şekilleri farklı olmasıdır. Her türlü şekli veren İstanbul lokma sarayı lezzetleri birbirinden farklı güzel olmaktadır.

İSTANBUL LOKMACI ÇEŞITLERI

İstanbul lokmacısı büyük lezzetler sunan ve her zaman kaliteli hizmet veren bir iş yeri olmaktadır. Her türlü kutlamada ve her türlü toplantılarda yenilen bu tatilimiz çok tüketilmektedir hızlı pişme ile hemen insanlara sunulan bu tatlı bütün insanların masasında bulunmuştur. Her türlü davetlere, sünnet düğünlerine, vefat dönümlerine, iş yeri açma ve toplantı gibi yerlerde anında dağıtılan bu tatlının lezzeti dillere destan olmuştur. Dillere destan olan bu tatlı İstanbul lokmacısı tarafından her zaman lezzetine lezzet katmıştır. Gülen yüzler, mutlu gülüşler için yola çıkan İstanbul lokmacısı yüzde yüz memnuniyet ile her zaman tanınmış bir platform olmayı başarmıştır.

https://citirlokma.com/

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git