Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Seden 2014 Kış Koleksiyonu

Seden 2014 Kış Koleksiyonu
2 Mart 2014 tarihinde eklendi,

1996 da kurulan Seden Triko, kısa sürede triko pazarını hareketlendirdiklerini ve Türkiye’de örme sektöründe önemli bir konum elde ettiklerini vurguluyor. 2003 yılında ürün gamını genişleten firma, dış giyime dair tüm kıyafetleri üretmeye başlamış. Tasarımcılarını dünya moda merkezlerine yönlendirip trendleri takip ederek, öne çıkan tasarımları Türk kültürünün değerleriyle harmanlayarak özel koleksiyonlar hazırlamaya devam ediyor. Yurtiçi ve yurtdışındaki fuarlarda defileler düzenleyerek özel Seden koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor.

seden triko

“150.000 triko, 200.000 örme-penye, 50.000 dokuma konfeksiyon üretimi gerçekleştiriyor.”

Bayan giyiminin vazgeçilmez markaları arasında yer almayı başaran Seden, Türkiye’de modern, şık ve rahat çizgisini geniş bir yelpazede,  kalite çerçevesinde yükselen trendleri ile birlikte oluşturarak, müşterilerini her geçen gün kendisine daha çok bağlamayı başarıyor.

“En beğenilen” ve “en çok tercih edilen” marka olarak her bedene, her yaşa hitap eden kıyafetler ve aksesuarlardan oluşan koleksiyonları ile bayanların ilgisini yüksekte tutuyor. Şehrin canlılığını, romantizmini, renk sarmallarını, baskın kimliğini ve ruhunu yansıtan kıyafetler oluşturmak markanın temel değerleri arasındadır. Gündelik yaşamın asil ve zarif duruşlarını giysilerinde netleştiren firma, sezonda koyu renkleri kullanmayı tercih etmiş, bayanları kış sezonunda da feth etmiştir.

seden kış koleksiyonu

Seden’in, kendine güvenen şehirli kadınlar için hazırladığı lüks ve elegant koleksiyonu “Life is Color” ile davetlerinizin en şık ismi siz olacaksınız. Şehirli kadından ilham alınarak hazırlanmış koleksiyon da evinizde işinizde kısacası tüm hayatınız da kendi stilinizi yansıtacaksınız. Abartıdan uzak, doğal be şık kadını temsil eden Seden ‘in çarpıcı ürünlerinden tercihinizi bir an önce yapmalısınız.

seden farklı hissedenlere

Seden İddialı Kış Koleksiyonu İle Karşınızda

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git