Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Sefa Merve Pardesü Modelleri

Sefa Merve Pardesü Modelleri
22 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

2013 yılında tesettür moda dünyasında en çok konuşulan pardesü modellerinden biri ” Sefa Merve “ nin pardesü modelleri oldu. Daha önceki senelere göre, bu sene daha çok modaya uydurulan pardüse modelleri Sefa Merve’nin de katılımıyla daha bir farklı renk ve tasarımlarla ilgi çekmeye devam ediyor.

Tesettürlü hanımların dış elbise olarak en çok tercih ettiği giyim modellerinden olan pardesü, eskisine göre daha çok modaya uyarlanarak tesettür dünyasına sunuluyor. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle renk seçeneklerinin daha çok arttığı gözlemlenirken, sıradanlaşmış kumaşlardan da uzak kalarak, daha rahat giyilecek kumaşlardan imal edilmesi de dikkatlerden kaçmayan diğer bir nokta.

2013 Sefa Merve pardesü modellerinde görülen en büyük özellik, kumaşın rahat olması ve tesettüre uygun olması. Farklı tasarım seçenekleri ile kapalı bayanlara sunulan pardüse modelleri, 2013 yazında çok fazlaca kendinden söz ettirecek.

Tesettür modasına dair aradığınız bütün son gelişmeleri kolaylıkla bulabileceğiniz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni pardüse modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, diğer giyim modellerinde de sitemizi güncel tutarak kapalı bayanların ihtiyacı olan giyim modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git