Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Şeffaf Pencereli Yırtık Kot Modası

Şeffaf Pencereli Yırtık Kot Modası
30 Kasım 2017 tarihinde eklendi,

Şeffaf Pencereli Yırtık Kot Modası

 

seffaf-pencereli-yirtik-kot-modasi-hakkinda-bilgi

Yeni moda dünyasında yırtık jean modası başlamıştır. Şimdilerde yepyeni bir moda akımı daha başlamıştır. Adı da şeffaf pencereli yırtık kot pantolon modelidir. Modelini biraz daha açalım. Plastik parçalı bir pencereye benzeyen bir kot pantolondur. Resme bakmak isterseniz bu siteden kolayca inceleyebilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Yırtık kot pantolon modası nasıl başladıysa artık bu yıl da dizlerde şeffaf plastik kaplama modeli ile karşınıza çıkmaktadır. Bu modeli hem beğenenler ve hem de beğenmeyenler de olabiliyor. Bunu sakın unutmayınız. Sosyal medyada da şeffaf pencereli yırtık pantolon modası patlama göstermiştir. Bu kot tasarımı çok eğlenceli olmakta ve çok acayip bir görüntü de oluşturmaktadır.

seffaf-pencereli-yirtik-kot-modasi

Önceden dizde yırtık pantolon olduğu gibi yırtık olan yerde plastik ile çevreli olan yeni modayı siz de takip edin. Belki de size çok yakışacak ve yeni tarzınız olacaktır. Bu yeni kot modası yüksek belli olmaktadır. Kalçası geniş olmayan bayanlara daha çok tavsiye edilir. İlerleyen zamanlarda bu yeni kot modasının ilerleyip ilerlemeyeceğini hep birlikte göreceğiz. Şeffaf pencereli yırtık kot modası hakkında bilginiz yoksa bu sayfada bilgilere sahip olabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Şeffaf pencereli yırtık kot modası bu aralar çok konuşulmaktadır. Henüz şeffaf pencereli yırtık kot modası ünlülerin üzerinde görülmemiştir. Halk da ünlülerin üzerinde görmeden pek giymek istemiyorlar.

seffaf-pencereli-yirtik-kot-modasi-hakkinda

Bayanların çoğu kendi üzerlerinde nasıl duracağını çok merak etmektedir. Bu kot modası ünlüler arasında da çok tartışılmaktadırç Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Giyilirse eğer daha çok ilkbahar ve yaz mevsimlerinde çok giyilen bir kot haline gelecektir. Ayakkabı olarak da spor ayakkabılar kombin edilmektedir. Dizlerdeki plastik modelleri kış mevsiminde giyilmesi doğru olmaz. Neticede dizler açık olacaktır. Nasılsa yırtık kotlar ilkbahar ve yaz aylarında giyilirse dizde plastik kot modeli de sıcak havalarda giyilir. Modayı her zaman takip edin. Yoksa bir çok kot modellerinden ve yeni kot trendleri kaçırmış olacaktır.

seffaf-pencereli-yirtik-kot-modasi-

Kaçırdığınız kot modelleri de sizlerin tarzı olabilir. Ya da sizlerin tarzına yakın olabilir. Başarılı tasarımcılar her geçen yıl yeni kot modelleri tasarlamak için çalışmaktadırlar. Yani kt modellerini ve değişik kot modasını insanlara açarlar. Tasarımcılar her zaman yeniliklere hazırdırlar. Kot modası sadece bizim ülkemizde değil tüm ülkelerde adeta rekabet halindedir. Değişimler her insanın hakkıdır. Kot giyen bayanlar ara, sıra yeni kot modellerini denemelidir diyorum. Bu ve bunun gibi daha bir çok kot modeller ile tanışmak için bu sayfadan takipte kalın ve yeni kot modelleri tanışma zamanınız gelmiştir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git