Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Setrms 2013 Yaz Mavice Koleksiyonu

Setrms 2013 Yaz Mavice Koleksiyonu
13 Nisan 2013 tarihinde eklendi,

Setrms markasının tesettürlü bayanlar için ” Mavice ” adında yaptığı koleksiyon bu sene oldukça ilgi çekeceğe benziyor. Birbirinden şık tasarımlarla, bayanların rahat etmesi adına tesettür modellerini vitrinlerde sergilemeye başlayan Setrms bu sene bayanların dikkatini çok çekecek.

Setrms 2013 Yaz Mavice Koleksiyonu birbirinden canlı renklerle yaz aylarına tesettür adına ” Merhaba ” dedi. Tasarımın yanında kaliteli kumaşlardan elde edilmesi de bayanların markayı tercih etmelerindeki büyük sebeplerden biri olarak görülüyor. Tesettür modasına dair aradığınız bütün  modelleri kolaylıkla bulabileceğiniz sitemizde ilerleyen zamanlarda Setrms markasının farklı çalışmalarını da göreceksiniz.

Setrms 2013 Yaz Mavice Koleksiyonunda en çok göze çarpan modelleri sizin için seçerek sitemize ekledik. Mağaza alışverişi sırasında beğenme derdine kapılmadan sitemiz üzerinden modelleri beğenerek, alışverişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git