Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Setrms Anadolu 2014 Fall Koleksiyonu

Setrms Anadolu 2014 Fall Koleksiyonu
16 Eylül 2013 tarihinde eklendi,

Tesettür giyim deninde akla gelen ilk isimlerden biri olmayı başaran Setrms, son günlerde yaptığı duyurularla 2014 sezonunun yakın bir zamanda açılacağını duyuruyor.

Setrms Mavice Etek Gömlek Modelleri

Setrms Mavice Etek Gömlek Modelleri

Geçtiğimiz sezon “Mavice” koleksiyonu ile oldukça beğeni toplayan Setrms, bu sezonda da kendinden çok söz ettirecek modelleriyle bayanların beğenisini üzerine çekeceğe benziyor. Setrms Anadolu 2014 Fall koleksiyonunda renkli pardesü modellerinden, ferace modasını takip eden yeni sezon ürünlerinin yer alması beklenirken, yine bayanların özel gün ve gecelerde tesettür çizgilerini muhafaza ederek abiye modellerini de beğenecekleri koleksiyon oluşturulması bekleniyor.

Setrms Mavice Kap Modelleri

Setrms Mavice Kap Modelleri

Kaliteli tasarımları ve kullanışlı modelleriyle, setrms tesettür giyim Anadolu 2014 Fall koleksiyonunda nelerin olacağı merak edilen sorulardan biri. Tesettür dünyasında büyük bir yer edinen ve muhafazakar bayanlar tarafından oldukça tercih edilen bir marka haline gelen Setrms Tesettür Giyim, modelleriyle bayanların kendine hayran bırakmakla birlikte, üretilenlerden daha farklı tarz ve modelleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Setrms Mavice Koleksiyonu

Setrms Mavice Koleksiyonu

Tesettür modellerinde yapılan son değişiklikleri, online bayan giyim alışveriş sitelerinde düzenlenen kampanyaları ve daha fazlasını ziyaretçilerimize sunduğumuz sitemizi her gün ziyaret ederek yeni tesettür modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz. Alışverişinizi renklendiren sitemizi ziyaret etmeden alışverişe çıkmayın.

Setrms Mavice Pardesü Modelleri

Setrms Mavice Pardesü Modelleri

loading...

Etiketler:

Setrms Anadolu 2014 Fall Koleksiyonu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git