Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Sezonun Yeni Trendi Ekru

Sezonun Yeni Trendi Ekru
9 Aralık 2013 tarihinde eklendi,

Her sezon değişen moda renklerinde bu sene en çok göze çarpan renklerden biri ekru olarak gözümüze çarpacak. Alanında başarılı markaların yeni sezonda bayanlara sunduğu kıyafet modellerinde ekru rengine özen göstermeleri, moda dünyasının yeni trendinin ekru olacağını belirliyor.

Armine Kap Modelleri Ekru

Armine Kap Modelleri Ekru

Tesettür giyimde bilindik markalardan biri olan Tuğba giyim gibi ünlü markaların da ekru rengi üzerine yeni tasarımları gerçekleştirmeleri, trend renk belirleme konusunda oldukça etkin rol oynuyor. Üst kıyafetler arasında yer alan kazak, bluz, gömlek gibi giyimlerde ekru rengine önem verilen bir sezonun moda dünyasına girmesi kapalı bayanların seçimlerini yapmada işlerinin kolaylaşmasını da sağlıyor.

Pelerinli Gömlek Modelleri Ekru

Pelerinli Gömlek Modelleri Ekru

Kışa Uygun giyinin, renginiz ekru olsun

Kış sezonunda şıklık arayan bayanlar için ekru renginin oldukça ihtişamlı görünümlerinden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz. Sezonun kış olmasından dolayı açık renkler dış giyimde tercih edilmese de ev içi ve gündelik giyimde açık renklerin giyilmesinde bir mahsur olacağını zannetmiyoruz. Daha şık görünmek isteyen bayanlar için 2014 sezonunda elbise modellerinden kazak hırka modellerine varıncaya kadar göze çarpan ekru rengini tercih etmelerini tavsiye ediyoruz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git