Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Şifon Elbise Modelleri

Şifon Elbise Modelleri
1 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Şifon elbise modellerinin en çok tercih edildiği yaz aylarında, değişik markaların farklı tasarımlarını vitrinlerde bulmak artık çok kolay. Birbirinden farklı stillerden elde edilmiş, şifon elbise modelleri tesettürlü bayanların giyimi açısından da oldukça kolay ve rahattır.

Şifon elbise modelleri 2013 yılında farklı tasarımlarda ve modellerde geliştirilerek, tesettür dünyasına uygun hale getirildi. Giyim bakımından oldukça rahat duran ve şıklık bakımından da istenilen şekilde olan şifon modelleri ile bayanlar yaz aylarında rahatlığa kavuşacaklar.

2013 şifon elbise modellerinde bu sene en çok göze çarpan modeller arasında yarasa kollu şifon elbise modeli. Yarasa kollu şifon elbise modellerinde bu sene farklı renkler ve desenler göze çarpıyor. Canlı renklerden oluşan model 2013 yaz mevsiminde bayanların ilgi odağı olacağa benziyor.

Belden kemerli şifon elbise modelleri de trend şifon elbiseler arasında yer alıyor. 2013 yaz mevsiminde bayanların çok fazla tercih ettiği, tesettür açısından da oldukça uyumlu olan şifon elbise modellerinden biri de belden kemerli şifon elbisedir. Belden kemerli şifon elbise modelleri 2013 yazının en güzel giyim modelleri arasında yer alıyor. Mağazalarda da yoğun rağbet gören model, senenin trend şifon elbise modelleri arasında yer alıyor.

Tesettür dünyasında yeri büyük olan şifon elbise modellerinden biri olan taş işlemeli şifon elbise modeli, yine özel gecelere giderken ya da günübirlik giyimlerde kolaylıkla kullanılabilecek modellerle üretildi. Vitrinlerdeki yerini alan taş işlemeli şifon elbise modeli, tesettürlü bayanların ilgisini çekecek tasarımlardan elde edilmiş. İlgi çeken diğer şifon elbise modellerinden biri de çiçekli şifon elbise modelidir. Çiçekli şifon elbise modellerinde bu sene farklı renklerin dikkat çekmesi, tesettür dünyasında şifon elbise modellerinin nabzını tutmasındaki en büyük sebeptir.

Tesettüre dair sitemize her gün girerek yeni giyim modellerinden haberdar olabilirsiniz. Tesettür dünyasının nabzını yoklamaya devam ediyoruz.

loading...

Etiketler:

Şifon Elbise Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. hicran ekinci diyor ki:

    cok hoş cok zarif

Sayfa başına git