Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Şifon Uzun Tunik Modelleri 2013

Şifon Uzun Tunik Modelleri 2013
1 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

2013 yılında yaz aylarının başlamasıyla birlikte şifon elbiselere olan rağbet de artmaya başladı. Şifon Uzun Tunik Modellerinin daha çok tutulduğu tesettür dünyasında 2013 modellerinde farklı stiller de göze çarpıyor. Uzun şifon tunik modellerinde bu sene canlı renkler yine en moda olarak göze çarpıyor.

Değişik markaların farklı tasarımlardan elde ettiği Şifon Uzun Tunik Modellerinde tesettürlü bayanların tesettürünü bozmadan, rahat edebilecekleri modeller yer alıyor. Şifon Uzun Tunik Modelleri 2013 yılında en çok tutulan modeller arasında yer alan yaka manşet düz renk çizgili şifon modeli, senenin tercih edilen şifon uzun tunik modelleri arasında yer alacağa benziyor. Farklı renkleriyle tesettürlü bayanlar için oldukça kullanışlı olan yaka manşet düz renk çizgili tunik modelleri vitrinlerin süsü olmaya başladı bile.

Daha rahat giyim modellerini tercih edenlere uygun olan şifon uzun tunik modelleri arasında yine yer alan ve 2013 yılının tercihi olacak modellerden biri de şifon katlı uzun tunik modeli. Oldukça rahat olan bu model yaz aylarında çok fazla tercih edilmesi bekleniyor.

Tesettür dünyasında yeri büyük olan giyim modelleri arasında yer alan uzun şifon tunik modellerinden yine bu sene göz alıcı özelliklere sahip olan modellerden biri de robalı ön drapeli şifon uzun tunik modeli. Bu model de yine tesettürlü bayanların ilgisini çekecek.

Tesettür dünyasının son gelişmeleri, giyim modellerinde en moda olan giyim stillerini her gün güncelleyerek sitemizde yayınlamaya devam ediyoruz. Sitemizi her gün ziyaret ederek yeni moda giyim modellerini takip edebilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Şifon Uzun Tunik Modelleri 2013 Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. göz alıcı renkler inanılmaz modeller gerçekten çok begendim..

Sayfa başına git