Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Şık Kıyafet Modelleri

Şık Kıyafet Modelleri
19 Ocak 2018 tarihinde eklendi,

Şık Kıyafet Modelleri

 

sik-kiyafet-modelleri-uzun-kollu

Kıyafet denince erkeklerden ziyade kadınların akla geldiği aşikardır. Ama kıyafetlerin erkekler içinde oldukça önem arz ettiği bir gerçektir. Son yüzyılda özellikle kıyafetlerin insanlar üzerindeki etkisi oldukça arttı. İnsanlar hakkında kıyafetlerine bakarak bir fikir üretebiliyoruz. Durum böyle olunca da herkes giydiklerine çok fazla özenir oldu. Özellikle davetlerde , özel gecelerde şık bir mekana giderken daha da özenli giyinir olduk. Çünkü ortama ayak uydurmak bir zorunluluk oldu. Burada nasıl giyinilmesi gerektiği ve neler giyilebileceğinden biraz bahsedeceğiz. Buralarda günlük kıyafetlerden çok şık kıyafet modelleri tercih edilmelidir. Şık ve ağır duran abiye tarzı kıyafetler gidilen yere farklılık göstererek seçilir elbette ki.

sik-kiyafet-modelleri-tesettur-buyuk-beden

Abiye olarak seçilen şık kıyafet modelleri daha çok düğün, nişan ve çok özel davetlerde tercih edilir. Yaş ve tarza göre renk ve model tercihi yapılmalıdır. Yaş ve tarzınızla uyuşmayan kıyafetler sizden çok bağımsız durabilir ya da abes kaçabilir. İlköğretim çağındakiler için daha uçuş uçuş ya da balon etek dediğimiz abiye modelleri çok uygun seçeneklerdir. Daha çok kısa elbiseler tercih edilmesi daha uygun olacaktır. Genç kızlar için ise daha uzun elbise modelleri tercih edilebilir. Hatta bu davetlerde daha çok uzun elbiselerin tercih edildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Kısa elbiselerden ziyade uzun elbiseler daha asil durmaktadır. Yırtmaç eklenerek yapılan modeller kıyafete farklılık yaratmak isteyenler için bir seçenek olabilir.

sik-kiyafet-modelleri

Model olarak balık model, Üst kısmı oturan alt kısmı salaş etek olan modeller, düz kesim elbiseler, kalçaya kadar balık giden sonra salaş etek olan modellerden söz edebiliriz. Bunlar uzun elbise modelleridir. Kısa modeller tercih etmek isteyenler ise tamamen vücuda oturan , bel kısmı oturmalı eteği düz kesim veya salaş giden, tamamen salaş modelleri bulunmaktadır. Yine kıyafette değişiklik arayanlar için çeşitli dekolteler eklenebilir. Sırt dekoltesi en güzel dekoltelerdendir. Göğüs dekoltesi, yırtmaç da diğer tercih edilen dekoltelerdir. Bu elbiselere eklenen payetler, dantel güpür gibi işlemeler, boncuklar, tüller gibi parçalarla elbiselere şıklık katılır.

sik-kiyafet-modelleri-tesettur

Özellikle dantel detaylı elbiseler son zamanlarda oldukça moda olan modellerdendir. Geceye ışıl ışıl parıldayarak renk katmak isteyenler için ise payet elbiseler amaca en uygun elbiseler olacaktır. Şık kıyafet modellerinden bahsedeceğimiz bir diğer kategori de yetişkin kadınların tercih edeceği modellerden olacaktır. Bunlar daha sade tarzda abiyelerdir diyebiliriz. Renk çeşitliliğin de sınırlama yoktur. Ten rengine göre seçilen renkte ki abiyeler üzerinizde daha şık duracak ve sizinle bir bütün oluşturacaktır. Yine uzun elbiseler yetişkin kadınlar için en uygun tercih olacaktır diyebiliriz.

Şık Kıyafet Modelleri Resimleri

 

sik-kiyafet-modelleri-sik-kiyafet-modelleri-tesettur-elbisesik-kiyafet-modelleri-elbiselersik-kiyafet-modelleri-tesettur-modasi

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git