Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Son Trend Gömlek ve Pantolonlar

Son Trend Gömlek ve Pantolonlar
5 Şubat 2018 tarihinde eklendi,

Son Trend Gömlek ve Pantolonlar

 

 

son-trend-gomlek-ve-pantolonlar-tesettur-model

Gömlek ve pantolonlar kullanım kolaylığı açısından erkekler tarafından olduğu kadar kadınlar tarafından da tercih edilen kıyafet modelleridir. Bu kıyafet modellerinin günlük hayatta kullanıma uygun olan rahat ve daha sade modelleri olabildiği gibi kumaş türüne bağlı olarak şık ve özel günlerde kullanıma uygun olan modelleri de vardır. Gömlek ve pantolonlar erkekler için adeta vazgeçilmez parçalardır ve çok da fazla seçeneği olmayan erkekler sıklıkla bu parçaları tercih ettiği için bu parçaların farklı modellerinin arayışına girmektedirler. Kimi insanlar modaya dikkat etmezken kimileri de son trend gömlek ve pantolonlar için arayışa girmektedir.

son-trend-gomlek-ve-pantolonlar

Gömlek ve pantolon seçiminde öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken her şeyde olduğu gibi mevsimsel özelliklere dikkat etmektir. Yazın giyilecek pamuklu ince bir kumaş kışın tercih edilirse üşümenin önüne geçilemeyeceği aşikardır. Kışın soğuk havasına maruz kalmamak ve üşümemek için tercih edilebilecek kumaş türlerinin başında yün gelir. Özellikle erkekler tarafından kışın kıyafet altlarından giyildiği takdirde soğuğun büyük miktarda önüne geçen yünlü içlikler soğuğa karşı iyi bir bariyer görevi görürler. Yünü sadece içliklerde değil kazaklarda da sıklıkla görebiliriz. Yünlü kazaklar kışın yine vazgeçilmez parçaları olarak evin içinde üstümüzden çıkarmadığımız dışarda da giymeye uygun modelleriyle oldukça fazla tercih edilen giysilerdir.

son-trend-gomlek-ve-pantolonlar-tesetturlu

Yünlü kumaşlar dışında kadife kumaşlar da kış denilince akla gelen kumaş türlerindendir. Kadife kumaşını erkekler için pantolon modellerinde sıklıkla görmekteyiz. Kadınlar için de yine pantolonlarda sıklıkla görebildiğimiz gibi etek, elbise, üst giysi ve kabanlarda dahi görebiliyoruz. Yani kısaca kadınlar için kullanım alanı daha fazla. Kalın yapısıyla kadife kumaşlarından yapılan giysiler kışın gönül rahatlığıyla tercih edilebileceğiniz parçalardır. Son trend gömlek ve pantolonları tercih etmek isteyen kişiler için kadifeden yapılan pantolonların hala moda olduğunu ve kış devam ettikçe de moda olmaya devam edeceğini söyleyelim. Gömleklerde de yine kadife kumaşını görebilmek mümkün. Son trend gömlek ve pantolonlardan bahsederken klasik modellerden bahsetmemek olmaz. Klasik modeller erkekler üzerinde baya şık duran modellerdir.

son-trend-pantaolaon-ve-gomlekler

Klasik tarzda giyinmeyi seven erkekler için gömlek modelleri oldukça çeşitlidir. Markaların çeşitli renk ve modelde ürettiği bu gömleklerle bir koleksiyon dahi oluşturabilir ve çok renkli ve absürt olmadan yani çizginizden şaşmadan da çeşitli modellerde ki gömlekleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Daha spor bir tarzı olan beyler için ise kamuflaj desenini son trend gömlek ve pantolonlarda görebilmek mümkün. Kapüşonlu kazaklar ve kot pantolonlar yine spor tarzını benimseyenler için tercih edilebilecek parçalar.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git