Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Son Trend Uzun Etek Modelleri 2013

Son Trend Uzun Etek Modelleri 2013
2 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

2013 yılının son trend etek modelleri de artık kendini belli etmeye başladı. 2013 en moda etekler arasında maksi etek modelleri trendde görünüyor. Birbirinden farklı renk ve desenleriyle vitrinleri süsleyen son moda maksi etek modelleri, bayanların ilgisinden kaçmıyor. Tesettür dünyasında eteklerin büyük bir yer kaptığı gerçeği, eteklerde her sene farklı modellerin geliştirilmesine neden oluyor.

Uzun tesettür etek modelleri de 2013 yılında farklı işlemeleriyle tesettürlü bayanların dikkatlerini üzerine çeken trend moda arasında yer alıyor. Değişik markaların tasarımlarından oluşan etek modelleri bu sene özellikle yaz aylarına girdiğimiz bu zamanlarda çok fazla rağbet görüyor.

Pileselli pileli etek modellerinde trendde olan canlı renkler tesettür dünyasında olduğu gibi, açık modada da trend etek modelleri arasında görülüyor. Yaz aylarında bayanların rahat etmesi adına oldukça kullanışlı olan pileselli pileli etek modelleri vitrinlerin cazibeli son moda etekleri haline geldi.

Desenli kısa ceket altına tercih edilecek modeller, sokak modasına uygun şekilde tasarlanarak tesettürlü bayanların günübirlik kullanabilecekleri son moda etek dünyasında yer alıyor.
Birbirinden farklı tesettürlü etek modellerinin son gelişmelerini bulabileceğiniz sitemizde her gün yenilenen modelleri bir arada bulabilirsiniz. Tesettür modasına dair son gelişmelerden ilk haberdar olan siz olun.
loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git