Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Sonbahar için Pardesü Modelleri

Sonbahar için Pardesü Modelleri
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Sonbahar için Pardesü Modelleri

2016 sezonunun hazırlıklarına başladığımız bugünlerde sonbahar için pardesü modelleri üzerinde değişik tarzların hüküm sürdüğünü görebiliyoruz. Yeni sezona hazırlıklar başlarken tesettür markalarında da hareketliliğin yaşandığını ve her markanın farklı pardesü modelleri ile görücüye çıktığını görebiliyoruz. Tesettür markalarının yeni tasarımları ile tüm tesettürlü bayanların kalbini kazanacağını düşündüğümüz bugünlerde farklı çizgilere sahip modelleri tüm canlılığıyla karşımıza çıkıyor.

Birbirinden güzel modellerin kullanıldığı farklı çizgi ve tasarımlara sahip pardesü modelleri arasında ilk göze batan unsur yeni pardesülerin belden bağlamalı olduğu. Bir dönem oldukça popüler olan belden bağlamalı tesettür modelleri bu sonbaharda tekrar popüler hale geliyor. Ayrıca işlemeli pardesüler de sıklıkla kullanılan modeller arasında yer alıyor. Bu detayların yanı sıra deri detaylarla çeşitlendirilmiş olan modellerin de tasarımcılar tarafından bolca kullanıldığını görebiliyoruz. Tamamen deri olarak tasarlanmış olan pardesülerle de karşılaşabileceğimiz bu sezonda tüm markaların geniş renk ve model yelpazesi kullandığını söyleyebiliriz.

Sonbahar sezonu için hazırlanmış olan pardesü modellerine baktığımız zaman her zaman trend olmaya devam etmeyi başarabilmiş olan keçe pardesü modellerinin bu sezon da ilgi çeken modeller arasında yer aldığını söyleyebiliyoruz. Çok eski zamanlardan bu yana kullanılan modellerden biri olarak renkli modellerin de sıklıkla kullanıldığını görebileceğimiz keçe pardesüler sayesinde sonbaharın daha renkli geçeceğini görebilirsiniz. Sadece tesettür giyimde değil açık giyim tarzını benimseyen bayanlar için hazırlanmış olan modellerde de keçe pardesülerin oldukça fazla beğeni topladığı da bir gerçek.

Önceleri sadece kışlık pardesü olarak kullanılan keçe pardesülerin sonbahar için pardesü modelleri arasına girmesiyle birlikte Sonbaharın kasvetli havasından kurtulmanın mümkün hale geldiğini görebiliyoruz. Mor, yeşil, bordo gibi renklerle kullanıldığında çok şık bir görüntü oluşturmaya da yarayan bu modellerin özellikle öğrenci genç bayanlar için büyük bir avantaj sağlayacağı bir gerçektir. Sadece genç bayanlar için değil yetişkin bayanlar için de uygun modellerin olduğu pardesüler arasında büyük beden seçeneklerinin de yer alması sayesinde dilediğiniz pardesülere sahip olma olanağınız bulunmaktadır.

Keçe pardesüler içerisinde kesim özelliklerine bakıldığı zaman sadece düz kesimli modellerin değil asimetrik kesimlere sahip olan ya da bel ve kol bölgesinden başlayarak bollaşan modellerin de olduğunu görebiliyoruz. Bu modellerin size dilediğiniz şıklığı sağlayabilmesinin yanı sıra rahatlık da sunuyor olması büyük bir avantaj sağlayacaktır. Pardesülerinizin içine ne giyerseniz giyin her zaman dışarıda şık görünmenizi sağlayacak olan bu modellerle ne giyeceğim sorunu yaşamaktan kurtulacak ve her zaman giyimine özen gösteren şık bir bayan olabileceksiniz.

Ayak bileklerinize kadar gelen modellerin olduğu sonbahar için pardesü modelleri içerisinde diz altına kadar olan modellerin de büyük bir rahatlık sağlaması bakımından tercih edilebileceğini söyleyebiliriz. Pardesünüzün rengine göre siyah ya da beyaz pantolonunuzla kullandığınızda şık bir kombin yapabilmenize olanak sağlayan bu pardesüler sayesinde Sonbahar’da ne üşüyecek ne de havaların hafif sıcak olması sebebi ile sıkıntı yaşayacaksınız. Üstelik oldukça renkli modellerin olması sebebi ile Sonbaharın kasvetli havasından kurtulmanız da mümkün olacaktır.

Keçe kumaştan yapılmış pardesüleri sıklıkla görebileceğimiz bir sezona giriyor olsak da sonbahar için pardesü modelleri söz konusu olduğunda kot malzemeden yapılmış olan pardesülerin de bolca kullanıldığını görebileceğiniz. Hemen her tesettür markasında kullanılan kot kumaş sayesinde spor bir şıklık elde edebilmeniz mümkün olacaktır.Genç bayanların gardırobunda mutlaka bulunması gereken bir model olarak kot pardesülerde de kesim farklılıklarının olması sayesinde bazen farklı renk ve modellerdeki kot pardesülerin de gardırobunuza rahatlıkla girebileceğini söyleyebiliriz. Bu yüzden Sonbahar alışverişleriniz içine mutlaka kot pardesüleri koymalısınız.

Sonbahar için Pardesü Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git