Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Sonbahar-Kış Renk Trendleri

Sonbahar-Kış Renk Trendleri
8 Ekim 2017 tarihinde eklendi,

Sonbahar-Kış Renk Trendleri

 

sonbahar-kis-renk-trendleri-tesetturde

2017-2018 sonbahar-kış renk trendleri oldukça canlı diyebiliriz. Genelde sonbahar-kış dönemlerinde kıyafetlerin renginde bir kararma, solma daha koyu tonlara dönme gibi bir durum varken bu sene sonbahar- kış renk trendlerinde bir canlılık hakim olacaktır. Sonbahar-kış renk trendleri arasında ilk göze çarpan renklerden biri dinamik Grenadin, yani daha bilinen adıyla nar şurubu rengidir. Bu renk tüm dikkatleri üzerine çeken, kırmızının bir tonu olan ve bir hayli de canlı bir renktir. Kırmızının bir tonu olan dinamik Grenadin yanında kırmızı renk de sonbahar-kış renk trendlerinin önde gelenlerindendir. Esasen bu sezon kırmızı, modanın hakimi olacak da diyebiliriz.

sonbahar-kis-renk-trendleri-neler

Sonbahar-kış renk trendlerinden diğer bir tanesi de kurumuş yaprak rengine yakın turuncu tonlarıdır. Bu renk tonundaki kıyafetlerde sonbahar-kış sezonunda sıklıkla görülen renkler arasında olacaktır. Ünlü modacılar sonbahar-kış sezonunun renk trendleri arasındaki canlı renkleri; lacivert,gri ve sarıya çalan kahverengi gibi klasik sonbahar-kış renkleri ile kombin yapmanın doğru bir tercih olacağı önerisinde bulunmaktadırlar. Dolayısıyla hanımlar bu öneriyi dikkate alırsa daha şık bir giyim tarzı oluşturabilirler. 2017 yazının trendlerinden olan fuşya rengi, sonbahar-kış renk trendleri arasında da yer almaktadır. Birçok moda tasarımcısı fuşya renginde kazaklar, kışlık elbise ve etekler tasarlamaktadır. Hanımlar fuşya rengindeki sonbahar-kış sezonu kıyafetlerini akşam gezmelerinde tercih edebilirler.

sonbahar-kis-renk-trendleri-tesettur

Bu sezon pembenin aslında birçok tonu hakim olacaktır. Mesela tozlu soluk pembe sonbahar-kış renk trendleri arasında yer bulacaktır. Tozlu soluk pembe kıyafetler, açık kahverengi veya gri gibi renklerle mükemmel bir kombin oluşturacaktır. Sonbahar-kış renk trendlerinden bir başkası da neon yeşilidir. Aslında bu renk genelde yaz rengi olarak bilinirken şaşırtıcı bir şekilde sonbahar-kış sezonunun da trendleri arasında olacaktır. Birçok moda tasarımcısının bu canlı rengi de kıyafetlerde sıklıkla kullandığını şimdiden söyleyebiliriz.

sonbahar-kis-renk-trendleri-hakkinda

Sonbahar-kış renk trendlerinde farklılık yaratan diğer bir renk de turkuaz rengidir. Turkuaz hem canlı bir renk olup, hem de sakinliği,dinginliği çağrıştıran huzur veren renklerdendir. Turkuaz rengi bu sezon birçok kıyafet çeşidinde görülecektir. Elbiseler,kazaklar hatta mantolarda bile turkuaz rengi sıklıkla görülecektir. Görüldüğü üzere bu sonbahar-kış sezonunda renklerde farklılıklar görülecektir. Her zaman sıklıkla görmüş olduğumuz siyah,gri, kahverengi gibi alışık olduğumuz sonbahar-kış renkleri dışında turkuaz, pembe, kırmızı, kırmızının tonlarında pek çok renk de bu sezon sıklıkla görülecektir. Bilhassa modayı yakından takip eden hanımlar renk trendlerini öğrenip, alışverişlerinde bu renklerde kıyafetler almaya özen gösterecektir.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git