Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Söz Tepsisi İle Gününüzü Anlamlandırın

Söz Tepsisi İle Gününüzü Anlamlandırın
1 Mart 2018 tarihinde eklendi,

Söz Tepsisi İle Gününüzü Anlamlandırın

Söz olayı evliliğe giden ilk adımlardan bir tanesidir. Bu güne özel hazırlanan her şeyin özenle yapılması gerekir. Hatta söz organizasyonlarında her şeyin mükemmel bir intiba bırakması son derece önemlidir.

Bu noktada giyilen kıyafetlerin uyumuna, masa düzenine, misafirlere ikram edilecek yiyeceklere ve konsepte dikkat edilmelidir. Söz Tepsisi de bu konseptin değişmez ve en özel parçasıdır. Çünkü evliliğe giden yolda ilk adımın atılacağı gün olan söz günü, yüzükler parmağa takılır ve söz verilmiş olur. Bu yüzükler kadar, yüzüklerin çifte sunulması da çok önemlidir. Bu tepsinin özel olması aslında sunum aşamasında tüm dikkatlerin onda olmasından kaynaklanır. Gözler her ne kadar çiftin üzerindeymiş gibi görünse de aslında bu tepsi konseptin anahtar parçasıdır.

Söz Tepsisi ve Hasır Modası

Hasırlar artık düğün davetiyelerinden nişan ve söz süslerine kadar pek çok alanda kullanılıyor. hasırın doğal ve modern görünüşü bu günlerin anlam ve önemini pekiştiriyor. Görmeye alışık olduğumuz cam ya da gümüş rengi söz tepsileri artık hasırlar ile çok daha modern ve doğal b.ir görüntüye bürünüyor. Çiçek ve ip detayları ile süslenen bu tepsiler kişiye özel olarak da hazırlanabiliyor. Yüzüklerin taşınacağı bu ürünlerde gözlerin takılı kalmamasına imkan yok. Çünkü hazırlanan bu ürünlerde çiftlerin isimlerinin baş harfleri ya da tamamı yazılı oluyor. Ayrıca yüzüklerin koyulacağı noktalar daha görkemli bir işçilik ile süsleniyor. Hattat tarzı yazılar ile hazırlanan isimlerin kenarları yine oyma işçiliği ile süsleniyor.

Varak İşlemeli Nişan Tepsisi

Varaklar mobilyadan en dekorasyonuna kadar pek çok alanda kullanılıyor. Klasik severlere özel hazırlanan varaklı söz tepsisi yine çiçek ayrıntıları ile süsleniyor. Genellikle bir tarafında çiçek bulunan bu tepsilerin diğer tarafında çiftin isimleri yazılı oluyor. Varaklı söz tepsisi diğer tepsilere göre çok daha ağır işlemeler ile süsleniyor. Örneğin varak kısımları tepsinin kenarını süslerken geriye kalan kısımda ayna yer alıyor. Bu aynanın üzeri de çeşitli değerli taş ve boncuklar ile bezeniyor. Makasın da bu boncuklar ile aynı uyum içinde olmasına dikkat ediliyor.

Güllü Nubuk Söz Tepsisi

Nubuk ya da kadife kumaştan hazırlanan tepsi ve sepetler yine bu özel günlerin baş tacı. Söz tepsisi için de kullanılan bu kumaşlar zarif bir söz organize etmek isteyenlere özel hazırlanıyor. Renkleri itibari ile bu söz tepsisi sayesinde konsept hazırlamak çok daha kolay. Çünkü kullanılan kumaşlar genellikle pudra, kırmızı, yeşil ya da mavi renklerde tercih ediliyor. Bu ürünlerde de isim kullanılıyor ve güllere bol bol yer veriliyor.

Sizler için özel olarak hazırlanan ürünlere dilerseniz bu sayfadan göz atabilirsiniz.
https://www.cikolataatolyesi.com.tr

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git