Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Sultan’s Umre Feraceleri

Sultan’s Umre Feraceleri
4 Mayıs 2013 tarihinde eklendi,

Umre turlarının yaz aylarının başlamasıyla birlikte tesettürlü bayanların ferace ihtiyaçları da başlar. Bayanlar umreye özel ferace modelleri ile Suudi Arabistan’ın sıcak havasında daha rahat umre yapabilirler. Birbirinden farklı modellerde üretilen Sultan’s umre ferace modelleri 2013 yılında da değişik tasarım ve dokunuşlarıyla bayanların alıcısını bekliyor.

Bebe yaka ferace modellerinin bu sene Sultan’s umre feraceleri arasında en çok dikkat çeken modeller arasında yer aldığı görülüyor. Siyah rengin verdiği ihtişam ve tasarımın verdiği şıklıkla tesettür dünyasında bebe yaka ferace modelleri dikkat çekiyor. Yine tercih edilen ferace modellerinden biri olan Bej ferace modelleri de bayanların ilgisinden kaçmayan Sultans ferace modelleri arasındaki yerini koruyor.

Umre yapmak isteyen bayanlar için ferace giyiminde kolaylık sağlayan Sultan’s ferace 2013 yılında yine yeni dokunuşlarıyla göze çarpıyor. Dikkat çeken modelleri arasında yer alan Ekose ferace modellerindeki renk ve tasarımlar da bayanların istedikleri gibi ferace modellerini göz önüne seriyor. Floransa ferace modellerinde de yine tesettürlü bayanlar için birbirinden güzel renkler ve desenler bir arada toplanmış.

Gri leopar ferace modellerinde göze çarpan leopar deseni, tesettürlü bayanların ilgisini çeken bir özellik olarak feracede yer alıyor. Ferace modellerinde çok fazla sayıda modeli bulunan Sultan’s ferace, Hürrem yeşili ve İstanbul ferace modelleri de dikkat çeken ferace modelleri arasında yer alıyor.

Mona lisa ferace ve yarasa kol ferace modellerinin de Sultan’s umre ferace modelleri arasında yer alması yine tesettür dünyasında ferace alışverişini kolaylaştıran seçenekler arasında yer alıyor. Tesettürün nabzını yokladığımız sitemize her gün girerek yeni ferace modellerinin yanı sıra, giyim modellerini de kolaylıkla bulabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git