Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri

Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri
14 Şubat 2016 tarihinde eklendi,

Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri

Etiketler:Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri, Taşlı Gelinlik Modelleri, Taşlı Tesettür Gelinlikler, Kapalı Taşlı Gelinlik Modelleri, Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayali bembeyaz bir gelinlik giyerek en güzel gelin olmak.Taşlı Tesettür Gelinlik Modellerini sizlere açıklayıcı ve görsel bir şekilde sunmaktayız. Fakat bir çok güzel gelinlik modeli bulunduğu için gelin adaylarının kafası karışmaktadır. Bu karışıklığı ortadan kaldırmak için kendinize uygun olan gelinlik modelini tercih etmeniz gerekmektedir. Şatafatı, gösterişi seviyorum diyorsanız taşlı gelinlik modelleri tam size göre. Düğünümde inci gibi parlamak istiyorsanız taşlarla süslenmiş bir çok gelinlik mevcuttur.
Türkiye genelinde taşlı gelinlik çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise bayanların taşa, mücevherlere, gösteriş meraklısı olmasıdır. Taşlı gelinlikler bir bakıma zarafetin simgesidir. Hemen hemen her bayan düğününde zarif ve güzel olmak ister. Bu yüzden de duvak kısmında bol taş bulunan gelinlik modelleri tercih edilir. Fakat taşlı gelinlik seçiminde de dikkat edilmesi gereken bir husus vardır ki taşların doğru yerlerde ve doğru oranda olmasıdır. Fazla abartılı taşlılar demode ve eskite has bir hava yaratabilir. Bunu engellemek için taşlı gelinlik seçiminde abartıya yer verilmemesi gerekir. Boydan boya taşlı gelinlikler pek tercih edilmezler. Bu tarz gelinlik modelleri tarihi düğünler için öneriliyor. Bu model gelinliklerde mücevher, takı gibi parıltıyı söndürecek şeylerin kullanılması uygun görülmemektedir. Ve taşı bol olan  gelinlik modeline uygun  olarak sade ve gösterişsiz ayakkabılar makul görülmektedir.
Hafif taşlı gelinlik istiyorum diyorsanız etek kısmında taş bulunmayan, üst kısmı gösterişli ve abartıya kaçmayan modelleri tercih edebilir, tarzınızı yansıtabilirsiniz.
Etek kısmı taşlı, üst kısmı sade olan gelinlikler de bu modelde tercih edilenler arasında. Etek daha gösterişli ve parıl parıl olsun diyorsanız, mükemmel mücevherlerle süslenmiş gelinlik modelini tercih ederek bir prenses görünümüne bürüne bilirsiniz.
Duvak kısmını taşlarla süslenmiş biçimi ise en çok tesettürlü modellerde görülüyor. İncilerle süslü bir duvakla hem şık hem güzel olabilirsiniz.
Taşlı gelinlik fiyatları ise taşına göre değişiyor. Her taş kendince pahalı veya ucuz olabiliyor fakat genel olarak taşlı gelinlikler  2,000-10,000 arasında değişmektedir.
Gelin adayları zevklerine uygun olan gelinliği seçerek düğün günü bir prenses edasında bütün gözleri boyuya bilirler. Taşlı gelinlik modeli hemen hemen her insana hitap ettiği için gelinler taştan vazgeçemiyor. Ve görüldüğü gibi hiç bir gelin yoktur ki gelinliğinde taş bulunmasın. Ya duvakta ya etek kısmında ya da üst kısmında taş bulunuyor. Bu yüzden  taşlı gelinlik modeli vazgeçilmezler  arasında,,,

Sizde düğününzde prensesler gibi olmak istiyorsanız taşlı gelinlik modelini seçebilir ve dilediğiniz gibi güzel olabilirsiniz..

Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Taşlı Tesettür Gelinlik Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git