Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tatil Valizi Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tatil Valizi Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?
13 Kasım 2015 tarihinde eklendi,

Tatil Valizi Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kısa süre kalınan tatillere, gereksiz yere birçok giysi ve malzeme götürülür.  Hazırlanan büyük valizler, yolculuğu çekilmez ve zor bir hale getirecektir. Oysa tatiller rahat hareket etmek için yapılan dinlenme yereridir. Bu sebeple hazırlanan valiz, iki defa kontrol edilmeli ve gereksiz bulunan tüm eşyalar valizden çıkartılmalıdır.

Tatile Çıkarken En Çok Lazım Olan Giysiler Hangileridir?

Tatil için seçilen yöredeki eğlence yerleri düşünülerek, akşam eğlenceleri için birkaç parça hafif ve rahat elbise almak mümkündür. Plaj partisi yapılan ve eğlencenin bol olduğu yörelerde, genellikle; kot etek, kot şort ve küçük elbiseler giyilmektedir. Giyilmeyecek abiye elbiselerin götürülmesi, gidilen yerde gereksiz kalabalığa sebep olur.

2015 Modasında Ne Tür Mayo Ve Bikiniler Tercih Edilir?

Bu yıl mayo ve bikini modasında fazla gördüğümüz, yüzücü tarzı mayo ve bikiniler kullanılmaktadır. Yine bikini alt ve üst parçası ayrı renk modası, plajlara hâkimdir. Onlarca bikini yerine, sadece uyumlu birkaç renk bikini ile tatile çıkıp, orada değiştirerek kombin yapma olanağı bulunmaktadır.

2015 Modasında Ne Tür Pareolar Kullanılmaktadır?

Bu yıl şal desenli, tek renk, geometrik desenli ve yelek şeklide birçok pareo kullanılmaktadır. Kullanılan mayo veya bikininin rengine uygun renkte seçilen birkaç adet pareo, tatili rahat geçirme olanağı yaratacaktır. Fazla kalabalıktan hoşlanmayan kadınlar, düz renk; beyaz, mavi, sarı gibi renklerde pareo alarak, her mayo ve bikini ile kullanabilir.

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git