Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tekbir Giyim 2014 Kış Sezonu Eşarp Modelleri

Tekbir Giyim 2014 Kış Sezonu Eşarp Modelleri
28 Şubat 2014 tarihinde eklendi,

Güzellik Tekbir ile başlar..

Sektöründe lider pozisyonunu koruyan firma, tesettür piyasasının örnek aldığı markalardan olup, farklılaşmayı ilke edinmiştir. Yenilikçi duruşunu, müşterilerine kaliteli hizmet sunarak sürekli büyük bir avantaja çevirmeyi misyon edinmiştir.

Tekbir Giyim her sezon koleksiyonları ile tüm hanımların merakla beklediği markalar arasında olan  sektöründe hızlı yükselişini devam ettiren firma, 2013-2014 sonbahar kış eşarp koleksiyonu ile de hanımların beğenisini kazanmıştır. Müşteri tercihlerini çok iyi bilen marka İpek eşarp modelleri üreterek, her sezon farklı renk ve desendeki tasarımları ile sezonlar da rekabeti arttıran firmalardandır.

kış sezonu eşarp modelleri

Beş kıtaya ihracat yapan dünya medyasının odağı haline gelmiş bir tesettür markasıdır.

Yeni sezon hazırlıklarını tamamlamak üzere olan firma çevreye üretim esnasında duyarlı ve saygılı bir yaklaşım sergilemektedir. Eşarp ürünlerin de sağlığa zararlı boyalı maddeler kullanmayan marka, desen ve renk kombinleri de kıyafet tercihlerinize büyük kolaylık sağlamaktadır.

geometrik desenler

Koleksiyonun da sezon trendi olan ekose desenin farklı renk kombinasyonları, floral motiflerin desenleri, asimetrik çizgilerin renk ayırımları ve modern çizimleri öne çıkanlar arasında olup teknolojinin nimetlerini kullandıklarını kanıtlayan Tekbir Giyimin size sonsuz seçenekler sunuyor.  Trend renkleri olan bordo, mor, kobalt mavi, siyah ve kahveler olduğu kadar parlak renkler de hâkimiyetini bu koleksiyon da koruyor.Asil ve zengin bir duruş sağlayan ipek eşarplar, modern ve şehirli hanımların kombinlerinde tercih ettikleri örtü biçimidir. Sezon bitmeden Tekbir Giyim eşarp modellerine göz atmanızı öneririz.

 

Desen Alternatifleri ile Tekbir Giyim Eşarp Modelleri

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git