Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tekbir Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2014

Tekbir Giyim İlkbahar Yaz Koleksiyonu 2014
31 Mart 2014 tarihinde eklendi,

 Tekbir Giyim

Tesettürün mimarı,kalitede bir numara..

Muhafazakar sektörüne emek veren bir yapıdan bugün söz edeceğiz.. Konumlandırdığı yeri, vizyonu, misyonu ve yenilikçi duruşu ile müşteri beklentilerinin çok üzerinde bir markadır Tekbir Giyim..Piyasanın örnek aldığı, liderliğini koruyan, kaliteli hizmet politikasından vazgeçmeyen marka, sürekli farklılaştırmayı ilke edinmiştir.

Tekbir

1982 yılına gidiyoruz, o günler de temel adımlarını imalatı ile atmaya başlamış olan firma, 1990 ‘da Tekbir A.Ş yi kurmuştur. Bugünler de ise dünya medyasının odağına yerleşen Tekbir Giyim, üretim kapasitesi ile istihdamını arttırmıştır. Bünyesinde eşarptan tuniğe, pardesüden bayan giyim olmak üzere aksesuarı da eksik etmeyen firmanın geniş çaplı çalışmalarını yürüttüğünü ve ihtiyacı tam karşıladığını belirtmeliyiz.

Tekbir Giyim İlkbahar Yaz 2014

Bu güzel markanın kökleri ve tecrübesi ile hazırladığı yeni ilkbahar yaz koleksiyonu taze taze bugünkü seyir programımız da yer almaktadır. Yeşilin maviye, mavinin laciverte, kırmızıya pembeye beje hatta griye dönüştüğü ciddi çizgileri olan bir kreasyon sezonda bizi karşılıyor. Zevkinize ve yaşam tarzınıza hitap edecek zengin modeller mevsimde tercih etmeniz için sizleri bekliyor. Detayları gözden kaçırmamalı; fonksiyonelliği ve şıklığın kapılarını aralayan sizi yormayacak, keyifli hatta ferah tutacak yeni sezon modelleri ile baş başa bırakıyoruz.

Tekbir Giyim Yeni Sezon Kreasyonu Karşınızda;

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git