Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Abiye

Tesettür Abiye
25 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Tesettür Abiye

tesettur-abiye-modelleri

Biz hanımlar, oldukça çeşitli giyim imkânlarına sahip bir cinsiz çok şükür. Ortama göre giyinmek, stilimizi konuşturmak için birçok çeşit de tesettür kıyafetlerimiz bulunuyor. Evlenecek olanlar veya nişanlanacak olanlar ya da davete katılacak olanlar için tesettür abiye modelleri de oldukça çeşitli ve özgün tasarımlara sahiptir. Bu yüzden seçeceğiniz abiye modelleri ile herkesten farklı olabilir ve stilinizi konuşturabilirsiniz. Sade ve şık Frapan görünümden ziyade sade ve şık olmayı tercih ederseniz daha hoş olabilir ve rahat olabilirsiniz. Özel günlerde güzel görünmek istemek herkesin hakkıdır. Işıltılar ve taşlar kullanışlı olabilir ama abartıdan kaçınarak. Çok karışık renklerin kullanımı hayal kırıklığına uğratabilir. Sade bir şal ile abiyenizi tamamlayabilir ve oldukça şık görünüm yakalayabilirsiniz. Bu yüzden abartılı türban modellerinden kaçınmanızı tavsiye ederiz.

tesettur-abiye-modeli

Renklerin çeşitliliği Abiye giyiminde oldukça şanslıyız hanımlar. Çünkü öylece bir renk sınırlaması olmaması istediğimiz rengi giymekte özgür olduğumuzu gösterir. Mesela nişanlanacak olan kişiler koyu renklerden ziyade daha canlı renkler kullanırsa daha güzel görünümler sergileyebilirler. Ama nişana davetli olan siz iseniz eğer tabi ki koyu renk tesettür abiye tercih edebilir ve giyebilir. Bunda bir sakınca yoktur tabi ki. Ya da evlenecek olanlar var ise kesinlikle beyazı tercih etmeleri güzel olur. Gelinlik bembeyaz ve su gibi olmalı. Taş kullanılmak istenirse de kristal taşlar kullanılmalı ve gold ya da gümüşten kaçınılmalıdır. Gün içerisinde ve düğün gibi özel günlerde kapalı genç veya orta yaşlı hanımlarımız için giysi modasını belirleyen tesettür modası, renkli, uzun yelekler, geniş şifon etekler, uzun elbise modelleri ile canlı ve enerjik görünüm vermeyi amaçlar.

tesettur-abiye-modasi

Yaz, sonbahar modasında da yer alan bu canlı renkler tesettür elbise modelleri arasında oldukça yaygın kullanılan şifon kumaşlarla güzel bir uyum içerisindedir. Modayı üstünüze giyin Genellikle yaz aylarında tercih edilen yazlık olan ince kumaşlardan oluşan tek parça elbiselerin de oldukça çok çeşidi bulunur. Şifon, saten gibi seçenekleri bulunan bu tesettür elbise çeşitlerinin altına tercih edeceğiniz ayakkabılar da bir o kadar önemlidir. Stiletto tarzındaki ayakkabılar ve küçük portföy çantalar mükemmel bir uyum sağlamakta ve güzel görünümünüze katkı sağlamaktadır. Kışlık elbise çeşitleri de keten gibi daha çok sıcak tutan elbise kumaşlarından yapılır ve güzel kombinleriniz ile modayı üstüne giymiş olursunuz.

tesettur-abiye

Tek parça abiye modelleri Tek parça abiye tercih ettiğiniz de başörtünüzün rengi ile elbise renginiz uyumlu olmalı veya zıt renklerin uyumunu üstünüzde taşımalısınız. Özellikle elbise kombininizi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise nereye gideceğiniz olmalıdır. Nereye gideceğinize göre giyinirseniz daha şık ve güzel ya da spor şık olabilirsiniz. Mesela çalışmaya giderken daha sade renkli elbise tercihi ile başörtünüzü kombinleyerek iş ortamınıza şık gidebilirsiniz. Tesettür abiye oldukça fazla çeşit bulunması ise işinizi kolaylaştıracaktır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git