Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Abiye Etek Modası

Tesettür Abiye Etek Modası
8 Kasım 2014 tarihinde eklendi,

Siyah Tesettür Abiye Etek

Tesettürlü bayanlar için özel günlerde ve gecelerde tesettür abiye elbiselerin yanı sıra bir diğer seçenekte tesettür abiye eteklerdir. Tek parça abiye elbise yerine ikili olarak kıyafet kullanmak isteyen bayanlar için tesettür abiye etek modası mükemmel bir seçenektir. Günlük hayatta kullanılan etek modellerine benzeyen modeller olsada tesettür abiye etek modellerinin işlemeleri oldukça farklı, özel geceler ve günlerde kullanıma uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra bazı tesettür abiye etek modelleri asimetrik kesimleri ve bel bölgesinde ki farklı detaylarla tesettürlü bayanların ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Pembe Tesettür Abiye Etek 2

Peki tesettür abiye etek modelleri hangi kıyafetlerle nasıl kombine edilmelidir?

Zayıf bir vücut yapısına sahipseniz eğer ve göbeğiniz de çıkıntılar yok ise tesettür abiye etek modelinizin üzerine renk uyumunu göz önüne alarak güzel bir gömlek tercih edebilirsiniz. Tesettür abiye etek modelinizi üste çıkartıp gömleğiniz altta kalacak şekilde kombine edebilirsiniz. Etek modeli olarak da bel bölgesinde detayı bulunan ya da kalın kemerli bir tesettür abiye etek modeli kullanmanız uygun olacaktır. Tesettür abiye etek modelinizin üzerine giyeceğiniz gömlek rengi olarak  ise kesinlikle aynı renk kullanmamanızı tavsiye ederiz. Eteğinize uyumlu başka bir renk gömlek kullanarak kombininizi tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde bir kombine oluşturduğunuzda çok daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Tabi ki gömlek dışında bir bluzla da kombine edebilirsiniz tesettür abiye etek modelinizi, kombine için kullanmanız gereken bluz modeli ise sırt detaylı, kol detaylı ve ya dantelli modeller kullanıldığı takdirde şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz tesettür abiye etek modası fotoğraf galerimizi inceleyerek de fikir sahibi olabilirsiniz.

 

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git