Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri
7 Mart 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Abiye Modelleri

Her gün giysi dolabının önünde giyecek bir şey bulamadan saatlerce düşünen, çeşit çeşit elbise, etek, gömlek, ayakkabı deneyen; tüm denemelerine rağmen gerçekten içimize sinmedikçe o dolabın önünden ayrılmayan kadınlar olarak özel günler, kadınlar olarak kâbusumuz olur. Tesettür Abiye Modelleri sizlere sunmaktayız.Özellikle tesettürlü, kapalı kadınlar için durum biraz daha yoğun. Tesettürlü, kapalı bayanlar giyimlerinde ayakkabıdan, başörtüye kadar orantıyı, ahengi sağlamak durumunda kalırlar. Her tesettürlü kadın zarafetini sadelik içinde göstermek ister. Kapalı bir kadının zarafeti daha şık ve saf durur. Özellikle özel günlerde, düğünlerde, nişanlarda, doğum günlerinde, sözlerde, nikâhlarda itina gerekir.

Pembe-trend-tesettür-abiye-modeli
Özel günlerde tesettürlü bir bayanın abartıdan çok sadelikle göz kamaştırdığı göz ardı edilemez bir durumdur, oldukça aşikârdır. Pudra tonlar, pastel tonlar, hafif uçuk bir sarı ton, bebek mavi bir seçim tesettürlü bir bayanın baş tacı olacaktır. Klasik tonların dışına çıkarak siyah, kahve ya da laciverte geçiş yaparak hem kendinizde bir devrim yapmış olursunuz, hem de daha doğal durursunuz. Özellikle özel günlerde seçilen koyu renkler kapalı bayanların olduğundan daha olgun belki yaşça biraz geçkin durmasına neden olabilir. Daha doğa tonları bizlerde daha zarif daha natürel daha şık ve masum durur.

Tesettür-abiye-modeli
Özellikle pudra pembesi tesettürlü bayanlar için ideal bir ton, esmer, sarışın nasıl olursa olsun her bayana yakışacak bazen hafif bir makyajla taçlandırılan kapalı bayanlar gecenin, nişanın, özel günlerin en gözdesi haline gelecektir. Pudra tonlarda düz tercih edilen, dantelle kupürle bazen pelerinler ile süslenen abiye modeller, kapalı bayanlar için bu senenin gözdesi. Bu tip elbiseleri tesettürlü bayanlar minik, gold ya da gümüş kemeler ile zarif küçük detaylı takıları ile birleştirip kombinleyebilirler.

Genellikle kapalı bayanlar tarafından cesaret isteyen, iddialı renkler olan fuşya, saks mavisi, mor tonlar biraz iddialı olmalarına rağmen elbisenin dokusu, taşıyışınızla sizlerde hayat bulabilir. Dantel ile süslenmesini istediğimiz pudra tonları hariç bu göz alıcı renkler üzerlerine daha çok bir ekleme yapmak özellikle kapalı giyimde çok abartılı, göz yorucu görünür ve tercih edilmezler genellikle. Kapalı giyimde iddialı olmak için zarafet şıkkını göz ardı etmeyiniz.

Trend-tesettür-abiye-modelleri
Bu senenin kapalı giyim abiye modasında kollarda ve yakada işlemeler, geniş yakalara süslemeler; tesettürde püskül akımı oldukça popüler. Bu işlemeler çok şık dururken tıpkı göz alıcı renkler gibi abartıldığı durumda tesettür giyimde yaşın olduğundan büyük görünmesine neden olmakta. Tesettür abiye giyimde ise bu sene püskül detaylı tasarımlar, özellikle altın sarısının kullanıldığı yelekler; ceketler çok göz alıcı, oldukça popülerler. Tesettürlü hanımlar bu püsküllü tasarımları özel günlerde, nişanda, sözde, düğünde kullanırlarken aynı zamanda günlük hayatlarında, işte, arkadaş toplantılarında da kullanarak çok kullanışlı ve şık bir tarz elde edebilirler. Modayı kendi içinde gören bayanlar güzelliği hak ediyorsunuz.

Tesettür Abiye Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Tesettür Abiye Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özlem Bedir Karadeniz diyor ki:

    Iyi günler ben bir türlü sipariş veremedim örtülüyüm.com acaba bana WhatsApp numarasını gönderirmsnz oradan sipariş vermek istiyom

Sayfa başına git