Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri
22 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Abiye Modelleri

Genelde abiyelerde her zaman düz modeller ön plana çıkar. Fakat bu sezon tesettür giyimde iyi bir kombin oluşturabileceğiniz takım şeklinde abiyeler tasarlanmıştır. Bunlar bir bayanı A’dan Z’ ye bakımlı gösteren özelliği ele almaktadırlar.
Tesettür-model
Abiye eşittir bayan. Kadını en çok zarif gösteren ve kadın olduğunu bir kere daha hatırlatan şık giyimlerden bahsetmekteyiz.

Birbirinden şık tesettür abiye takım modelleri arasında ilginç desen ve değişik tasarım modelleri ile karşılaşmanız mümkündür.

Bu nasıl bu kadar güzel olabilir düşüncelerini sizlere yaşatan abiye takım modellerinde yeni model tasarımlar bu sene tesettür giyimde moda severlerin tutkusu haline geldi.

Abiye modellerinde takım nasıl oluyor isterseniz sizlere bu konu hakkında engin bilgilerimizden bahsedelim. Bu bilgiler yakın bir zaman içinde popüler konunuz olabilir.

Örneğin abiye takım modelleri arasında en çok tutulan modellerinden bir kaçını ele almak gerekirse peplum takım modelleri, dantel detay tasarımlar, payetli ceketler, buluz etek birleşimi ayrı abiye takım görselliği, şık aksesuar bluz ve alt dantel detay folloş ete modelleri, kadife abiye modelleri, ince tül detay takım abiye modelleri, yakalı abiye modelleri, kemerli takım abiye modelleri ve daha fazlısı mevcuttur.

Ayrıca bu takım modellerde her renge ve desene özel eşarp modelleri ise takım modelleri arasında yer almaktadır. Abiye takımlarına uygun aksesuar takı kısmında ise en çok çantalar dikkatimizi çekiyor.
Pudra-rengi-tesettür-abiye
Örneğin dantel ve tül detaylı olan abiye takımlarında çanta küçük el çantası olup, dantel detay süslenmiştir.
Trend-abiye
Düz sade abiye modellerinde standart çanta kullanımı mevcuttur. Takı ve aksesuarı alacağınız abiye takım modeline göre uyarlamalısınız. Çok sade abiye takımlarına gösterişli ve abartılı takılar kıyafetin üzerinde sırıtacaktır.

Bu nedenle uyumlu bir şekilde o görselliği yakalamanız güzel bir sunum yapmanıza vesile olacaktır. Abiye takım almadan önce yaşınıza göre seçim yapmanız sizin açınızdan ne kadar avantajlı olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Yaşınıza göre renk seçimi ve modeli almanız üzerinizde taşıyacağınız kıyafetinde daha kaliteli olmasını sağlayacaktır. Boyunuza göre, kilonuza göre ve yaşınıza göre alacağınız her giyim sizin taşıyabilmelidir.

Alakasız rüküş durumlara düşmenizi istemeyiz. Birbirinden şık yeni model abiye takım modellerinde özel davetlerde ve gecelerde şıklığınız ile göz kamaştıracak, sevdiklerinizin etrafınızda pervane olduğuna şahit olacaksınız.

Ayakkabı seçiminde ise ince topuk parlak deri ayakkabı modelleri abiye modellerine oldukça hava katmakta ve güzelliğiniz daha fazla ön plana çıkartmaktadır.

Tesettür Abiye Modelleri Resimleri
Desenli-tesettür-abiye

Güzel-abiye

İşlemeli-tesettür-abiye

Renkli-abiye

Tesettür-abiye

TEsettür-abiye-model

Tesettür-abiye-modeli

Tesettür-abiye-modelleri

Trend-abiye-kombin

Trend-model

Trend-tarz-abiye

Trengüzel-abiye-model

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git