Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Eşarp Ya da Şal Mıknatısı Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Tesettür Eşarp Ya da Şal Mıknatısı Nedir ve Nasıl Kullanılır?
27 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Eşarp ya da Şal Mıknatısı Nasıl Kullanılır?

Tesettür eşarp ve şalların açılmasını engellemek amacıyla kullanılan iğneler, deformeye sebep olabilmektedir. Ayrıca iğneler, tesettürlü hanımlara zarar da verebilmektedir. Bu deformasyonu ve iğne kullanımının olası zararlarını engellemek için tesettür ve şal mıknatısıtasarlanmıştır.

Tesettür ve şal mıknatıslarının kullanımı kolaydır. Güçlü mıknatıslar, şal ya da eşarbın açılmasını önlemektedir. İşlevsel özelliklerinin yanısıra şal yada eşarp mıknatısları, oldukça şık tasarımlarıyla, görsel açıdan da kombinlerde aksesuar etkisi yapmaktadır.

Sade şallarınızda taşlı mıknatısları kullanarak şalınıza gösteriş kapabilirsiniz. Desenli eşarplarınız da sade mıknatıslarla uyumlu olacaktır. Özel gecelerde abiye elbise ya da kıyafetlerinizi tamamladığınız şallarınızda gösterişli ve şık şal mıknatısları ile abiyenizi hareketlendirebilirsiniz.

Şal ya da eşarp mıknatısı  nasıl kullanılır?
Şal ya da eşarp mıknatısları  iki takım (iki çift) ve dört parça halinde satılır. Bir çift mıknatıs, kaydırarak açılır. Hızlı şekilde bırakmamak ve çekerek  açmamak gerekir. Şallarda küçük mıknatısla önde şalınızı kıstırarak, şalınızın iki yanını arkaya atın. Büyük  mıknatısı da arkada kullanarak şal uçlarını birbirine kıstırın.

şal-mıknatısı

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git