Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri
22 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri

Bayanlar her alanda fark edilme ve beğenilmek isterler. Onların dünyasında yaşama sevinici moda üzerinden geçer. Yedikleri yemek, içtikleri su kadar değerlidir giyim.
Tesettür-gömlek-etek-model-kombini

Olmazsa olmazlarında olan kıyafetlerde tutucu tavırları ve kararsız davranmalarını artık doğal karşılamaktayız. Beğeni güdüsü kişiden kişiye farklılık göstermektedir.

Mesela bazıları çabuk beğenirken, bazıları ise hiç beğenmez saatlerce bir mağazanın etrafında döner durur aradığını bir türlü bulamaz. Ne istediğine bağlıdır zevkler. Diyelim ki bir tesettürlü bayansınız ve bir mağazada dakikalarca etek gömlek kombini yapmak için gezinip duruyorsunuz.

Orda size hitap edecek modeller olmayabilir bunun için önceden sanal internet mağazalarında var olan giyim kıyafetlerini incelemeniz gerekir. Orada her bedene özel gömlek, etek kombinleyebilir, hayalinizdeki ürünü karşılaştırabilirsiniz.

Unutmayın internet aracılığı ile olan satışlarda resmi mağazalardan gelmektedir. Tesettürlülere özel etek gömlek kombinlerine sahip olabilmek için kaliteden ödün vermemeniz gerekir.

Mesela ünlü moda tasarımcılarını takip edebilir hatta onlara özel olan moda giyim evlerine giderek kendinize özel bir kombini özel dikim olarak gerçekleştirebilirsiniz.
Trend-tesettür-gömlek-etek-model
Tesettür giyimlerde bazen seçim yapmak güçleşebiliyor. Mesela alacağınız ürünleri hangi alanlarda giyeceğinize karar vererek yapmalısınız. Diyelim ki tesettür etek kombinini gömlek ile sağlamak istiyorsanız etek model kesim gömlek yapısına, kumaşına hatta dokumasına uygun bir şekilde yapılamaktadır. Gömlek-etek-tesettür
Burada giyim mevsim standartlarına uymalıdır.

Yazın tesettür gömleklerinde spor kot ve ya klasik sade ipek model gömlekleri satın alabilirsiniz. Eğer eteği pantolon etek giyiyorsanız yüksek bel olmasına dikkat edin. Gömlek ona uygun kısalıkta ve uzunlukta olmalı uyum kurallı bir şekilde sağlanmalıdır.

Etek seçiminde ve gömlek seçiminde en önemli ayrıntı renk uyumudur. Şal rengine, eşarp ve bone rengine uymalıdır. Birbirine zıt renkler kaliteyi en aşağı seviyelere düşürecektir. Beyaz gömlek modelleri, siyah gömlek modelleri, ferace kol gömlek modelleri, dantel detaylı gömlek modelleri, bluz gömlek modelleri gibi çeşitli renk desen ve mevsime özel tesettür gömlekleri alarak uzun etekler ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Etek modellerinde 2017 yeni modelleri arasında yerini alan çember etek modelleri, soft renkleri ile çok sevilen modeller arasında yerini almaktadır.

Özellikle pilelerin ayrımı ütü yapmakta sizleri hiç yormayacak, flor desenli gömlekler ile çok yakışacak. Aksesuar olarak çantada el çantaları daha zarif durmaktadır. Tesettürlülere özel etek gömlek kombinleri bu sene tesettür giyimde trend modeller arasında yerini korumaktadır.

Sizlerde bu güzel kıyafetlere sahip olarak güzelliğiniz ile herkesi şaşırtabilirsiniz.

Tesettür Etek Gömlek Kombinleri Resimleri
Tesettür-gömlek

Tesettür-gömlek-kombini

Tesettür-gömlek-kombinleri

Tesettür-gömlek-kombin-model

Tesettür-gömlek-kombin-modeli

Tesettür-gömlek-kombin-modelleri

Tesettür-gömlek-model

Tesettür-gömlek-modeli

Tesettür-gömlek-modelleri

Trend-tesettür-gömlek

Trend-tesettür-gömlek-etek-kombin-modeli

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git