Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Feraceler

Tesettür Feraceler
21 Temmuz 2017 tarihinde eklendi,

Tesettür Feraceler

tesettur-ferace

Tesettür giyim özellikle son yıllarda daha fazla kullanılır ve moda olur hale gelmiştir. Son günlerde yalnızca etrafımızda gördüklerimizden değil, reklamlarda ve reklam panolarında da sık sık tesettür giyim görür olduk. Tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından bir tanesi de feracelerdir. İstami değerlerine göre yaşayan her Müslüman kadın tesettürlü ise, Tesettür Ferace mutlaka kullanmıştır ve dolabında bir ya da birden fazla ferace modeli bulunmaktadır. Muhafazakar olan kesimin kadınları artık giyim kuşam konusunda kendisine daha fazla özenmeye başladı. Bunun bir başka sebebi de daha önceki yıllarda belli mağazalarda satılan tesettür feraceler günümüzde birçok mağazada kullanılmaktadır. Tesettürlü kadınlar da her mağazadan kendi zevklerine ve modellerine uygun ferace bulabilirler.

tesettur-feraceler

Tesettür Ferace Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Tesettürlü bayanlar kıyafet seçimi yaparken bedenlerine daha fazla dikkat etmektedir. Hatların belli olmaması için biraz daha bol olan kıyafetleri giyinmeyi tercih ederler. Ferace seçerken de vücuda yapışmaması önemlidir. Bunun dışında feracenin fermuarlı, düğmeli, kemerli ya da bütün olan şekilleri bulunmaktadır. Tesettür Ferace kişinin zevkine göre bunlardan seçilebilmektedir. Kapalı olmayan bayanlarda namaz kılarken ferace kullanmaktadırlar. Özellikle iş yeri gibi hızlı şekilde kıyafet değiştirilmesi gereken durumlarda ferace namaz kılan bayanlar içinde kurtarıcı bir parçadır. Namaz için fermuarlı ferace kullanımı giyimi kolay olması nedeniyle daha kullanışlı olacaktır.

tesettur-ferace-modelleri

Online Sitelerde İslama Uygun Kıyafetler Günümüzde online alışveriş siteleri her geçen gün artmaktadır. Daha önceleri tesettür giyim üzerine web sitesi yokken, günümüzde online tesettür giyim satışı yapan site bulunmaktadır. Bu sitelerde yalnızca tesettürlü bayanlara özel kıyafetler satılmaktadır. Muhafazakar kesim için önemli bir giyim türü de Tesettür Ferace modelleridir. Feraceler yaz, kış ayırt edilmeden her mevsimde kullanılabilir. Yaz aylarında sıcak havalarda ince kumaşlardan üretilen feraceler kullanılır ve kullanımı çok rahattır. Kış aylarında ise kalın kumaşlardan üretilen feraceler hem sıcak tutar hem de rahat hareket etmeyi sağlar. Özel günler için de feraceler mevcuttur. Özel kumaşlardan üretilen ve abiye olarak da giyilebilen tesettür feraceler bulunmaktadır. Özel günlerde, düğünlerde, toplantılarda, iş yemeklerinde ve benzeri birçok zamanda rahatlıkla ferace kullanılabilir.

tesettur-ferace-modasi

Tesettür giyinen bayanların dolaplarında olmazsa olmaz parça olan feraceler bu yıl da yepyeni modeller ile tesettürlü bayanlar için üretilmektedir. Hem şık hem de rahat olan feraceler modaya uygun şekilde değişmekte ve farklı modeller ile giyim sektöründe yerini almaktadır. Tek parça ve uzun kollu olan feraceler değişik renk seçenekleri ve pamuklu kumaşları ile en yeni Tesettür Ferace Modelleri rafları süslemektedir. Tesettürlü bayanların yanı sıra namaz kılan açık bayanlar da namaz kıldıkları sırada ferace modellerini giymektedirler. Rahat giyilen bir ürün olması sebebi ile tasarımcılar tarafından değişik ve yeni modeller ile de giyilmektedir. İhtiyaçlar çerçevesinde her yıl yenilenen modeller ile tesettür feraceler artık online sitelerde de satışa sunulmaktadır.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git