Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Fularlı Gömlekler Nasıl Kombinlenebilir?

Tesettür Fularlı Gömlekler Nasıl Kombinlenebilir?
5 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Fularlı Gömlekler Nasıl Kombinlenebilir?

Tesettür giyimin modası geçmeyen parçası fularlı gömlekler son zamanlarda oldukça revaçta. Sade gömleklerin fular detayı ile haraketlendirildiği oldukça hoş modeller, şık tesettürlü hanımlarımızın gardırobuna girmeyi hak ediyor.

Fularlı tesettür gömlekleri nasıl kullanabilirsiniz?

Fularlı gömleklerinizi  hangi altlarla kombinleyebilirsiniz?

Fularlı gömleklerinizde parlak, ipek modelleri kumaş etek ya da pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Fularlı modeller ile pantolon etekler, kombininize özel bir hava katacaktır. Fularlı tesettür gömleklerinizi uzun ve çan tipi eteklerinizle de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fularlı tesettür gömleğinizle yüksek bel ve bel çevresi kuşaklı etek modellerini, gömleğinizi etek içine alarak tamamlayabilirsiniz. Uzun ve düz kesim tesettür fularlı gömlekleriniz, düşük bel ve kalem uzun etekleriniz ile hoş bir stil yaratacaktır.

Fularlı tesettür gömleklerle baş örtüsü kullanımı:
Fular detayı, gömleğinizi oldukça hoş göstermektedir. Başörtüsü kullanırken bu detayı kapatmamak ya da örtmemek gerekir. Bu sebeple fularlı tesettür gömleğinizi şal ile tercih ediyorsanız, şalın iki yanını arkaya atarak kullanın. Şal uçlarını arkada gömlek renginize ya da gömleğinizin düğmelerine uygun şal mıktanısı ile tutturabilirsiniz. Fularlı tesettür gömleğinizi, gömleğinizin kumaşına uygun bir başörtüsü ile başörtüsünü içeriye alarak da tamamlayabilirsiniz.

Fularlı gömleklerinizle ceket kullanımı
Fularlı gömlekler, fular detayının öne çıkması için kuvarsize ceketlerden daha çok, V derin kesim yakasız ceketlerle kullanılmalıdır. Ceketlerde düğmeli ve kapak cepli modeller yerine de sade ve düz tasarımlar tercih edilmelidir.

Tesettür Fularlı Gömlekler Nasıl Kombinlenebilir? Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git