Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Gelinlik

Tesettür Gelinlik
28 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Gelinlik

Geçen yılın modası olan tesettür gelinlik modellerine göz atacağımız bu yazımızda, bulunduğumuz sezonun da en gözde parçalarını inceleyeceğiz. Böylece tesettür giyinen bayanlar günlük kombinlerinde buldukları çeşit bolluğunu aynı şekilde tesettür gelinliklerde de görebilecekler. Tesettür gelinlik denildiği zaman akıllara ilk anda gelmekte olan kısımlarda ne tür bir detaylara yer vermeleri gerektiğini pratik olarak görebileceklerdir. Tüm tereddütleri ortadan kaldıran başarılı bir tesettür gelinlik seçimi için mutlaka yazımızı sonuna kadar okuyun diyoruz.

Trend-tesettür-gelinlikler
TESETTÜR GELİNLİKLERDE ASİMETRİK KESİM

İnce ve uzun bir bedene sahip olanların kusursuzca görünmesi için en ideal tesettür gelinlik modeli olarak arkası, önünden daha uzun olan ve uzun duvakları bulunan gelinlikleri tavsiye ediyoruz. Bu gelinliklerin kabarık olması nedeniyle kusur örtmediğini görmekteyiz. Sizler de örtülecek bir kusurum yok, vücudum gayet fit diyorsanız bu örneğimizdeki gelinliğe sahip çıkabilirsiniz. Vücut yapısı gereği hafif bir kalınlığı bulunan kişilerin tesettür gelinlik içerisinde rahat edebilmesi için genellikle iki parçalı olan kabarık modelleri tercih edilmektedir.

ORTA BOY BAYANLARIN TESETTÜR GELİNLİK SEÇİMİ
İster sade, isterseniz de gösterişli bir havaya bürünmek istediğiniz tesettür gelinlikleri seçerken önemli diğer hususlar arasında boy konusu da yer almaktadır. Etrafımızdaki tesettür giyinen her bayanın uzun olmadığını göz önüne aldığımız da, tesettür gelinlik seçiminde bu bayanların etek biçimleri A şeklinde genişleyen ve gittikçe daralmakta olan kabarık bir modeli seçmeleri önemlidir.

Trend-tesettür-gelinlik-modeli
TESETTÜR GELİNLİK SEÇİMİNDE DUVAKLAR

Tesettür gelinliklerde duvakları ve gelin saçı yapımlarını unutmamanız gerekir. Beyaz bir eşarp ile dantel işlemeli veya yanlardan süzülen taş gibi farklı bir hava veren detayları bulabileceğiniz gelin saçlarının üzerine tutturulacak sade veya gösterişli bembeyaz bir duvağı seçebilirsiniz.

EN YENİ TESETTÜR GELİNLİK KOLEKSİYONLARI
2016 yılının tesettür gelinlik modellerine bakacak olursak daha sade ve işlemesiz modelleri görebiliriz. Üst kısmında uzun kol ve tül detayları yer alırken, alta inildikçe pile halini almış kabarık ve şık tesettür gelinlikleri göreceğimizin haberini verelim. Bu tür tesettür gelinlikler ile hayallerini süsleyen bir şekilde dünya evine girmek isteyen bayanlar, tarif etmeye çalıştığımız gelinlik modelleri arasında çok daha fazla seçeneği internet üzerindeki koleksiyonlarda görebilirler. Her ne kadar geçtiğimiz yıllarda daha kısa duvakları görsek de, bu tür aksesuar olarak gördüğümüz duvak çeşitleri daha işlemeli gelinliklerde tercih edilmektedir. Oysa biz işlemesiz gelinlikleri bu yıl daha çok göreceğimiz için, tesettür gelinliklerde duvak boyunun yerlerde sürünecek kadar uzun olduğunu fark edebiliriz.

Tesettür Gelinlik Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git