Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyim Aksesuarlarında Kolluklar Trendi Başladı!

Tesettür Giyim Aksesuarlarında Kolluklar Trendi Başladı!
26 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

 

Tesettür Giyim Aksesuarlarında Kolluklar

Tesettür  giyimde son zamanlarda hoş modelleri ile tasarlanan kolluk aksesuarları bir hayli ilgi gördü. Kolluklar, pazılardan ya da dirsekten bileğe kadar olan formları ile yetim kol parçalarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Tesettürlü hanımlarımız artık kısa kollu  olduğundan beğendikleri bir elbise ya da tunikten vazgeçmek zorunda değiller. Beğendikleri parçalara uygun kolluklarla kıyafetlerini tamamlayabilirler.

Tesettür kolluklarla abiye şıklığı yaratabilirsiniz
Tesettür kolluklarda bileklerde öyle hoş dantel ve işlemeler kullanılıyor ki, sade ve yetim kol bir elbiseyi, bu tür kolluklarla tamamlayarak, gecelere hazır hale gelebilirsiniz. Bilek detayları elbiseyi hareketlendirerek, abiye şıklığı katacaktır.

Yetim kol tunikleri kolluklarla kullanabilirsiniz
Uzun ve bedeninize uygun hoş bir tunik modellerini, uygun renk ve desenlerde kolluklarla kombinleyebilirsiniz. Sade bir tuniği desenli kolluklarla hareketlendirebileceğiniz gibi desenli tuniklerde sade kolluklar kullanarak, değişik bir hava yaratabilirsiniz.

Yarasa kol kolluklarla elbisenizi hareketlendirebilirsiniz
Pazılardan dar başlayarak dirsekten itibaren yarasa kol açılan kollukları, yetim kol kıyafetlerinizde kullanarak, elbiselerinize hava katabilirsiniz. Yarasa kolları, özel günlerde işlemeli, dantelli olarak tercih edip, normal günlerde daha sade yarasa kollar kullanarak kombinlerinizi her ortama rahatlıkla uydurabilirsiniz.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git