Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyim Ayakkabı Modelleri

Tesettür Giyim Ayakkabı Modelleri
9 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyim Ayakkabı Modelleri

Kadınların ayakkabıya olan tutkularından sanırım haberiniz var. Onlara ayakkabı demeyin, işte o zaman akan sular duruyor. Canlarını ne kadar çok seviyorlar ise, ayakkabıları da canları kadar çok sevdikleri söylenebilir. Bu onların doğasında ne kadar natürel ve estetik olduğunu ifade ediyor. Kadını anlamak için kadını yaşamak gerekir. Ne istediklerini çözün. Bir terazi gibi düşünü kadını ayakkabı bedenlerinden daha ağır basıyor. Yaş cins kilo önemli değil önemli olan gösterdikleri tutum içindeki davranış biçimleridir. Güzel yapay natürel ve oldukça şık ayakkabı tasarımları ile güne her zaman mutlu girecek, potansiyeliniz her geçen gün yaşam enerjinizin içinde gizlenen sevgi ile yaşamaya devam edeceksiniz. Sizin kişisel bakımınız, ancak size nasıl bir karakter içinde olduğunuzu anlatacaktır.

Tesettür-ayakkabı
Ayakkabı seçiminde bazı ince detaylara takılacak beyin mekanizmasında kendinizi yersiz sorgularda bulacaksınız. Eğer tanımlanabilen  kaliteye sahip ise ayakkabı modeliniz, marka ve kaliteden ödün vermiyor ise endişe duymanızın oldukça gereksiz bir duygu karmaşası olduğunu hatırlatmak isteriz. Bir kere ayakkabı seçiminde önceliği rahat olmasından yana kullanın. Eğer ayakkabı rahat değil ise, parmak uçlarınızı kasıp hasar görmesine sebep oluyorsa demek ki katle zayıflığı vardır aldığınız ayakkabıda. Çünkü kaliteli markalar asla ayağınız yormaz alerji oluşumuna sebebiyet vermez. Bilmediğiniz taklit marka ayakkabıları satın almayın. Çünkü çoğu ayakkabı sağlıklı olmadığında ciddi sağlık problemlerini çıkartarak sizin deri kanserine yakalanmanıza sebep olur. Giyim basite alınmamalıdır. Pahallı bile olsa ayakkabı, o mevlayı gözden çıkartmalısınız. Çünkü ayak sağlığı her şeyden önce gelir.

Tesettür-ayakkabılar
Tesettür giyim bayanlara önerimiz elbise ve eteklerine uyumlu ve kaliteli ayakkabıları tercih etsinler. Uzun boylu olanlara daha rahat ayakkabı seçebilirler. Mesela puma spor ayakkabıları, düz sandalet, önden açık ayakkabı modelleri gibi. Kısa boylu tesettürlü bayanlar ise ince ve ya kalın topuklu süet ayakkabıları, ya da yandan çapraz modelli eğilim ayakkabıları seçerek güzelliklerini ifade edebilirler. Güzel ve şık bir tesettür giyimde ayakkabı seçimine önem verin, gerekirse en ayrı detaylarına takılın. Ayakkabı ayak sağlığına uygun görsellik ve rahatlıkta olmalıdır. Daha rahat yürüyüşler için yeni moda tesettür giyime özel ayakkabıları keşfedin.

Tesettür Giyim Ayakkabı Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git