Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyim Etek Modelleri

Tesettür Giyim Etek Modelleri
1 Eylül 2017 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyim Etek Modelleri

tesettur-etek-model-4
Tesettür inancı çerçevesinde yaşayan, muhafazakar giyinen kadınlarımızın, giyim konusunda en çok kullandıkları giysilerden biri de uzun maksi eteklerdir. Tesettür konusunda çok iyi bir muhafazakarlık sağlayan uzun maksi etekler, tesettür modası doğrultusunda oldukça zengin bir yelpazeye sahip. Tesettür modasının her sene en çok tercih edilen tesettür etek modelleri, kış sezonunda da en trend parçalarından. Mükemmel detaylara, mükemmel şıklığa sahip tesettür etek modelleri ile, tesettüre gönül vermiş hanımlarımızın çok zarif ve şık göründüklerini biliyoruz. Tesettür etek modelleri içerisinde en gözde olan, hanımların en beğendiği modeller ve ayrıca da tesettürün sezon trendi olarak nitelendirebileceğimiz parçalar, uzun kalem etekler. Kalem eteklerin bellerinde, bu sene kemer yerine lastik kullanılmış. Beli lastikli kalem etekler, kemerli olanlara göre çok daha rahat bir kullanıma sahip. Fermuar çekme derdiyle de uğraşmaya gerek kalmadan, kolayca giyilip çıkarılabiliyor. Tek renk veya iki renkten oluşan uzun kalem eteklerde en fazla kullanılan renkler, siyah, gri, mavinin pek çok tonu, yeşiller, mercan, fuşya ve diğer kırmızılar, hardal rengi, krem, bej rengi ve kahve tonları. Mor rengi de unutmamak lazım. Özellikle mürdüm rengi bu sezonun en trend renklerinden ve eteklerde de bol miktarda kullanılmış. Kalem etekler sadelik ve zariflik konusunda, diğer etek modellerini arasında ön plana çıkıyor. Her mekanda ve her ortamda çok uyumlu olabilecek kalem etekler ile istendiğinde spor bir görünüm, istendiğinde ise daha klasik ve elegant bir görünüm sağlanabiliyor. Bu tarzlar eteğin kumaşı ve modeli ile de yakından ilgili. Şimdi gelin kalem etekler ile nasıl kombinler oluşturarak değişik tarzlarda giyim stilleri yaratabilirsiniz, bunları inceleyelim. Spor görünüm: Yünlü, kalın ve dokuma, çelik örme kumaşlardan yapılmış tek renk veya iki renk kullanılarak hazırlanmış kalem etekler ile spor ve dinamik bir görüntü sağlayabilirsiniz. Beldeki lastiğin üzerinden geçirilmiş, etek kumaşıyla aynı veya farklı bir renkteki ipler de ön taraftan kurdele gibi fiyonk şeklinde bağlanarak daha spor ve hoş bir tarz yaratılmış. Bu tip kalem etekleri, kazaklarla, trikolarla, ince veya kalın yünlü bluzlarla, gömlekler ve bodyler ile çok güzel ve şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Kalem eteklerin üzerine de ceket veya yelekleri kullanarak daha spor bir tarz yaratabilirsiniz. Bot, çizme veya topuklu ayakkabı, ya da postal tarzında ki botlar ile de şıklığınıza şıklık katabilir, gittiğiniz her ortamda gözlerin sizin üzerinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz.
tesettur-etek-model-5
Uzun kalem etekler ile giyebileceğiniz dış giyim ürünleri de uzun pardösüler, trenchcoatlar, orta uzunluktaki kap veya feraceler ile kapitone montlar, kürk detaylı montlar, deri ve kot montlar olabilir. tercih size kalmış. Stilinize, tarzınıza hangi model uyuyorsa kullanabilirsiniz. Söylediğimiz gibi tesettür etek modelleri ile yüzlerce çeşit kombin hazırlamak çok kolay. Bu nedenle tesettür etek modelleri, hem kullanışlı , hem de pratik çözümler sunuyor. Klasik ve elegant bir görünüm: Çalışan ve iş yaşamı olan tesettürlü kadınlar da uzun kalem etekler ile modern bir kadının görünümüne sahip olabilirler. Renkli ve desenli kalem etekler kullanılabileceği gibi, sade tek renk kalem etekler de klasik görünüm için gayet uygundur. Klasik tarz için hazırlanmış kalem eteklerin beli kemerli olmalı. Fermuar şeklini gizli fermuar olarak tercih etmenizde fayda var. Bu tip kalem eteklerde önde, iki yanda, cep kapağı gibi hazırlanmış, kumaş eklentileriyle hoş detaylar oluşturulmuş. Yırtmaçlı veya yırtmaçsız herhangi bir modeli seçebilirsiniz. Kombin oluştururken de içine ipek, tek renkli ve hakim yakalı veya bebe yakalı bir bluz ve üzerine de şık bele oturan kısa bir ceket tercih edilebilir. Ceket konusunda da pek çok seçeneğiniz var. Blazer ceketlerden tutunda, tek düğmeli kısa veya uzun, dar ceketler yada, uzun bol dökümlü ceketler gibi … Klasik görünüm deyince ayakkabıların da topuk olması, özellikle de ince topuklu olması gerekmektedir. Bu nedenle ayakkabı tercihinizi yaparken modeli nasıl olursa olsun ,muhakkak topuklu olmasına özen göstermelisiniz. Topuklu ayakkabılar, zarafetin, feminenliğin ve asaletin sembolüdür. Stilettolar klasik ve elegant görünümün, zarifliğiyle adeta bir sembolü haline gelmiştir. Ama stiletto olmaz, rahatsız hissettiriyor diye düşünürseniz buna çözümümüz var elbette. Uzun kalem etekler ile ince topuklu çizmeleri kombinleyebilirsiniz. Klasik tarzdaki botlar da kombinizi tamamlamak için ideal bir seçim olacaktır. Tesettür etek modelleri arasında uzun kalem eteklerden sonra sırayı bele oturan ve aşağıya doğru giderek genişleyen çan etekler alıyor. Tesettür etek modelleri için diğer trend olan etekler, balık etekler, balon etekler, piliseli etekler de sayılabilir. Yaratıcılık konusunda sınır ve engel tanımayan modacılar, etek modellerinin tasarımlarını yaparlarken her ölçüde kadını düşünmüşler. Tesettürlü kadınlar için çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan etek modelleri, günlük hayatınızın en vazgeçilmez giysilerinden biri olacak. Şık ve zarif tesettür modasını tesettür etek modellerini kullanarak takip edebilirsiniz.

Tesettür Giyim Etek Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git