Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri

Tesettür Giyim Kombinleri
10 Şubat 2018 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyim Kombinleri

 

 

tesettur-giyimde-kombinler

Tesettür giyim parçaları ne kadar tesettürlü hanımlar tarafından kullanılsa da aslında tesettürlü hanımlar dışında da oldukça geniş kullanıcısı olan bir alandır. Bu parçalar arasında tunikler, uzun ve tunik boy kaban ve montlar , şallar, uzun etekler yer almaktadır. Tesettür giyim özellikle son yıllarda büyük gelişim ve büyüme göstermesinden dolayı oldukça fazla çeşit ve modele sahip olan bu parçalar beğeni görmekte ve sonuç olarak her kesimden kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Tesettürlü hanımların başörtüsü olarak kullandıkları şallar da tesettürlü olmayan hanımlar tarafından rağbet görmekte. Soğuk kış günlerinde boyuna atılarak kullanılan bu şallar bir nevi atkı görevi görmektedir. Daha önce de belirttiğimiz gibi tesettür giyim özellikle son yıllarda gelişim göstermiştir.

tesettur-giyim-kombinleri-hakkinda

Bundan yaklaşık on sene öncesine kadar sadece sayılı markalarla sınırlı olan bu alan daha çok yetişkin kesime hitap ediyordu. Dolayısıyla genç yaşta olan tesettürlü hanımlar kendilerine uygun kıyafeti bulmakta zorlanıyorlardı. Bu durum hem ticaret alanında iş yapanların hem de tesettürlü hanımların dikkatini çekmiş olacak ki büyük bir cesaretle bu alana yüklenildi ve yeni bir pazar oluşturuldu. Bu durum hem bu işi yapanları hem de tesettürlü hanımları oldukça memnun etti.. Tesettür alanında ki bu büyük açığın kapanmasıyla birlikte artık tesettürlü hanımlar istedikleri özellikte ki kıyafetleri bulabilmekte ve kendi tarzlarını rahatlıkla oluşturabilmektedir.

tesettur-giyim-kombinleri

Tesettür giyim kombinlerinden bahsetmeden önce burada kullanılabilecek parçalardan bahsedelim. Tesettür giyimde kullanılan parçalar diğer giyim türlerinden daha fazla parça barındırır. Bu parçalar arasında tunik ne kadar açık giyimde kullanılsa da tesettür giyimde kullanıcısı ve çeşidi daha fazladır. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan bu parça özellikle tesettürlü genç hanımların rağbet ettiği bir giysi. Uzun eteklerde yine her iki kesimde de kullanılabilen özellikle yazları olmakla birlikte her mevsim tercih edilebilen bir parçadır. Eğer tesettürlüyseniz ve tesettür giyim kombinleri hakkında fikir edinmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin. Burada öncelikli olarak ne tarz bir kombin yapacağınız önemlidir.

tesettur-giyim-kombinleri-hakkinda-bilgi

Eğer spor bir kombin oluşturulmak isteniyorsa kış için şişme montlar oldukça güzel ve moda olan bir parçadır. Altta giyilecek kot pantolon , başa takılacak spor bir şal , ayakta spor ayakkabı ve çapraz bir askılı çantayla hem şık hem spor bir görüntü yaratabilirsiniz. Eğer ki tercihiniz klasik ve şık bir görüntü ise uzun bir elbise , uzun tunik veya etek . Bunun üstüne gömlek veya şık detayları olan bir bluz ve altına stiletto ayakkabılar, topuklu botlar veya babetler. Başörtüsü olarak da eşarplar daha klasik bir görüntü için tesettür giyim kombinleri arasında seçilebilirler.

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git