Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyim Triko Elbise Modelleri

Tesettür Giyim Triko Elbise Modelleri
3 Eylül 2017 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyim Triko Elbise Modelleri

tesettur-triko-modelleri-7
Tesettür giyimde ve tesettür modasında çok önemli bir yere sahip olan tesettür giyim triko elbise modelleri, kadınlara kullanım kolaylığı ve ayrıca kombin hazırlamada da çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Tek parça olarak hazırlanan bu giysiler ile alta ne giyilebilir, üste ne veya hangi renk giysiler giyilerek uygun ve hoş bir kombin hazırlanabilir kaygısından arınmayı sağlıyor. Hanımlar için giysi seçmede sıkıntı yaşandığı zamanlarda bir elbise giymek ve bu sıkıntıdan hızlıca kurtulmak mümkün. Üstelik çok hoş modellere sahip elbiseler ile kadınlar çok zarif ve alımlı görünüyor. Tesettür giyim triko elbise modelleri içinde bu sezon en göze çarpan ve en üst sıralarda yer alan parçaların başında geniş etekli triko elbiseler geliyor. Genellikle boğazlı ve balıkçı yaka olarak hazırlanmış bu elbise modelleri bele oturuyor ve etekleri aşağıya doğru genişliyor. Bilek hizasında bir uzunluğa sahip olan bu elbiseler, tesettür modası ve tesettür kurallarına çok uygun giysiler. Eğer üzerinize fazla oturduğunu veya vücudunuzu fazla sardığını düşünür ve bu durumdan rahatsız olursanız, bu tip triko elbiseleri dışarıda kısa veya uzun ceketler giyerek kullanabilirsiniz. Kullanacağınız ceketler ile belinizi saran kısımları kamufle edebilir ve inancınıza uygun bir giyim stili oluşturabilirsiniz. Tesettür giyim triko elbise modelleri içinde farklı bir yere sahip olan bu model elbiseler ile kot ceketlerin de çok yakıştığını ve çok güzel bir uyum oluşturduğunu belirtelim. Daha genç tesettürlü kızlarımıza çok uygun olan bu stili, bir spor ayakkabı veya spor tarzdaki bağcıklı botlar, postallar ile tamamlandığında, çağa uygun ve çok modern bir görüntü sergileniyor. Bu tip bir giyim stilinin üzerine kullanılan iddialı renklerdeki şallarda, görünüşte tamamen bir bütünlük oluşturulmasını sağlarken, ayrıca gençliği ve dinamikliği de simgeliyor. Triko elbiseler üzerine şık ve gösterişli teknikler kullanarak bağlanılan ipek eşarplar ile de klasiğin dışında oldukça farklı bir tesettür başörtüsü görüntüsü yaratılabiliyor. Aslında farklı farklı eşarp bağlama tekniklerini sık sık pratik yaparak uygulamalı ve öğrenmelisiniz. Giyim şekli ve stilinizde çok büyük farklılıklar yaratabilen bu teknikler ile aynı giysiler ile çok farklı tarzlar oluşturabilirsiniz. Triko elbiseleri kullanarak oluşturduğunuz elagant bir görünüm ile her türlü sosyal etkinliğe katılabilirsiniz. Ya da ofiste bir iş toplantısında topuklu bir ayakkabı ile çok şık gözükebilirsiniz. Yıkadıktan sonra ütü de gerektirmeyen triko elbiseler, hakikaten tesettürlü kadınlar için çok pratik bir giyim şekli.
tesettur-triko-modelleri
Yıkayıp kuruttuktan sonra katlamak yerine direk askıya asarak gardırobunuza kaldırabileceğiniz triko elbiseler, her sıkıştığınızda elinizin altında olacak ve size zaman kazandıracaktır. Sabahları uyanıp da işe geç kaldığınızı fark ettiğinizde, apar topar evden çıkmak zorunda kalırsınız. Hem de istediğiniz gibi hazırlanamadan. İşte tam da böyle zamanlarda kullanabilmek için, gardırobunuzda sezonun ve tesettürün modasına uygun formlarda hazırlanmış bir triko elbise olmalı. Hiç vakit kaybetmeden bu elbiseyi giyip, eşarbınızı da bağladıktan sonra, hızlıca evden çıkabilir ve fazla vakit kaybetmeden kısa sürede işyerinize ulaşabilirsiniz. Triko elbise modelleri içerisinde yine çok tercih edilen ve severek giyilen bir model ise boydan dümdüz genişlemeden aşağıya doğru uzanan elbiselerdir. Boyları bileğe kadar olmayan bu elbise modelleri genellikle bilekten bir 10 cm kadar yukarıdadırlar. Bu elbiseleri de tesettür giyime uyarlamanız ve tesettür giyim kurallarını ihlal etmeden kullanabilmeniz için sizlere birkaç tüyo verelim. Bu tip dar kesim ve boy olarak da biraz kısa olan triko elbiseler çizmeler çok iyi bir uyum sağlıyor. Çizmeler ile kullanıldığında anında kadınların görüntüsü, modern bir havaya bürünüyor. Çizmeler elbisenin kısalığını kamufle ediyor ve ayak bileği ile elbisenin bittiği noktaya kadar olan bacak bölgesini de gizleyerek, tesettür giyim amacının dışına çıkılmasına engel olmuş oluyor. Boyu kısa olan tesettürlü hanımların çizmeleri seçerken daha uzun topuklu olanlardan yana tercihlerini yapmaları gerektiğini de hatırlatalım. Bu şekilde beden boyunca dümdüz aşağıya doğru uzanan tesettür giyim triko elbise modelleri uzun boylu ve ince yapılı hanımların üzerinde çok hoş ve zarif duruyor. Ve bu elbiseler ile fazlalıkları olmadıkları için saklamak veya kamufle etmek gibi bir ihtiyaç içerisinde de kalmıyorlar. Ancak bu noktada, birkaç kilo fazlalığı olan hanımların da bu tip triko elbiseler ile şık görünmelerinin, güzel bir stil oluşturmalarının mümkün olduğunu da söylemek istiyoruz. Bu şekilde bir elbise modelini, fazla kilolarınızı saklamak, kamufle etmek ve tesettür giyimin hassasiyetle dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken kurallarına uydurabilmek için, bir yelek ile kombin oluşturabilirsiniz. Uzun yelek modelleri ile çok şık bir uyum yakalarken, fazla kilolarınızı da kolayca saklamış ve kamufle etmiş olursunuz. Ayrıca inancınız da giyim konusunda yaralanmamış olur. Triko elbiseler ile soğuk havalarda uzun kaşe kabanlar veya pardösüler mükemmel birer kombin oluşturacaklardır. Tesettür giyim triko elbise modelleri hayatınıza pratik, kolay ve hızlı çözümler sunarak, küçük güzellikler katacak.

Tesettür Giyim Triko Elbise Modelleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git