Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Babet Ayakkabı Modelleri Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Giyimde Babet Ayakkabı Modelleri Nasıl Kombinlenir?
17 Temmuz 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimde Babet Ayakkabı Nasıl kullanılabilir?

Tesettür modasının hız kesmeyen yükselişi, yeni modeller ve arayışlarla devam ediyor. Tesettür giyimde şıklığı ve rahatığı ön plana çıkartan firmalar artık aksesuarlardan ayakkabılara dek hoş modelleri ve tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.

Tesettür giyimde hem rahat hem de şık olmak isteyen tesettürlü hanımlarımızın ayakkabı tercihlerinden birisi de babetler. Babet model ayakkabılar, tesettürde nasıl kombinlenebilir? Kombinlerde hangi tür babet ayakkabı kullanmak daha doğrudur?

Genel olarak babetleri sakin parçalarla tamamlayın
Babetler, ço hareketli parçaları basitleştirebilir. Düz ve sayası geniş bir forma sahip olduklarından kloş etekler, pantolon etekler gibi hareketli ve geniş parçaları çok iyi tamamlamazlar.

Babetlerinizi dar paça ayakkabı ile kombinleyin
Babetler düz ayakkabılar olduklarından dar paça pantolonlarla yakışırlar. Dar paça kumaş pantolon, uzun tunik ya da gömlek şıklığını kıyafetinizin stil ve modeline göre deri ya da nubuk babetlerinizle tamamlayabilirsiniz.

Denim şıklığında renkli babetler deneyin
Denim boru paça pantolonlar ile puantiyeli, leopar, çiçekli, renkli ve desenli babetler çok  yakışmaktadır. Boru paça denim kotunuzun üzerine uzun tuniğinizi giyerek, tuniğinizin rengine uygun renkleri içinde bulunduran desenli bir babetle kombininizi hareketlendirebilirsiniz. Eğer desenli bir tunik kullanıyorsanız, tuniğinizin renklerinden sade ve düz renk bir babet ile harika görünebilirsiniz. Beyaz uzun bir gömleğinizi  deri kemerle tamamlayarak, denim boru paça pantolonunuz ve deri düz renk babetleriniz, desenli şalınız ile harika görünebilirsiniz. Ayrıca düz kesim denim eteklerinizle yapacağınız kombinleri de babetler harika bir göresellikle tamamlayacaktır. Desenli babetlerinizle sade ve düz renk  büyük çantaları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Denim kombinlerinizde babetinizi desenli ve gösterişli seçerseniz şalınızı sade; şalınızı gösterişli seçerseniz babetinizi  tek renk modellerden kullanmaya dikkat edin.

Babetleri düz kesim eteklerle kullanın

Babetler, kloş etekleri basitleştirmektedir. Hareketli etekler, bir parça kadınsı detaylar ve topuklu ayakkabılar istemektedir. Düz kesim etekler, kalem etekler ile babetler oldukça hoş durmaktadır. Kumaş eteklerde deri babetler kullanmak daha doğrudur.

Tesettür Giyimde Babet Ayakkabı Modelleri Nasıl Kombinlenir? Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git