Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Bayram Stili

Tesettür Giyimde Bayram Stili
9 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimde Bayram Stili

 

 

Malum kurban bayramının yaklaştığı şu günlerde hepimizi bir bayram hazırlık telaşı ve ne giysem heyecanı sardı. Bayram için kurbanlık nasıl seçilecek, hangi büyükler bayramın kaçıncı günü ziyaret edilecek, bayram ziyaretine geleceklere neler ikram edilecek? Soru listesi uzayıp giderken bayanların en çok düşündükleri ve heyecanlandıkları konu elbette ki, bayram kıyafeti seçimi. Açık kapalı fark etmeksizin tüm bayanlar modaya uygun giyinmeyi sevmesine rağmen, tesettürlü bayanlar için yeni yeni moda kavramı piyasada oluştuğu için bu yazımızda 2016 tesettür modasına uygun en güzel bayram kombinleri hakkında değerli okuyucularımıza bilgi vermek istedik. Bol Pantolon Kombinleri (http://s6.dosya.tc/server7/7t3251/kombin-1.png.html)

Tesettür modasında bu yıl bol pantolonlar sıkça tercih ediliyor. Bayramın yaz aylarına denk gelmesinden dolayı da pantolonların bol olması, hafif uçuş uçuş kumaşlardan yapılmış olması büyük bir avantaj. Örneğin bayram için kırmızı, saks ya da siyah canlı renk bir bol pantolonun üzerine leopar desen bir gömlek giymeniz, üzerine de ayaklara kadar uzayan yelek ya da ceketleri tercih etmeniz çok şık olacaktır. Bu kombinde sade renklerde (beyaz ve krem tonları) bir başörtüsü ve kapalı beyaz topuklu ayakkabılar harika tamamlayıcılar olacaktır. Maksi Eteklerle Vintage Kombinler (http://s6.dosya.tc/server7/ak5ky5/kombin-2.jpg.html)

2016 yaz tesettür modası anlamında öne çıkan bir diğer parça da maksi etekler oldu. Ayağa kadar uzanan çan şekilli eteklerde hâkim olan desenler floryal vintage modasını vintage akımıyla birleştirdi. Bu tasarımsal birleşme tesettürlü bayanlar arasında çok tercih edilmektedir. Bayram için bu tarz bir kombin istiyorsanız floryal pudra tonlarda bir maksi eteği, düz sade beyaz bir büstiyer bluzla tamamlayabilirsiniz. Altına şık pudra tonlu ayakkabılar ve yine pudra tonlu başörtüsü şıklığınıza şıklık katacak. Vintage yerine yaz neşesini kombininizde taşımak istiyorsanız yeşil tonlarını tercih etmenizi öneririz. Kurtarıcı Elbise Tunik Pantolon Kombini (http://s6.dosya.tc/server7/nv5mda/kombin-3.jpg.html) Tesettür modasının olmazsa olmaz bir parçası da elbise tuniklerdir. Dizin oldukça aşağılarına kadar gelen elbise tunikler altına giyilen dar pantolonlarla kombinlendiklerinde harika bir şıklık yaratmaktadır. Tesettür giyimde dikkat çeken ayrıntılar arasında bu detaylar son derece önemli bir yere sahiptir.

 

Tesettür Giyimde Bayram Stili Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git