Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali

Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali
25 Mart 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali

Desenler, çiçekler, puanlar bize renk getirir.Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali başlığıyla ilgili size en trend bilgileri sunmaktayız. Kış günü baharı, renkler içerisinde şıklık, spor, farklılık, rahatlık anlayışı getirir.

Her kadının dolabında zamanında beğenip aldığı ama dolabını bekleyen, hiç giymediği belki de giymeye cesaret edemediği bir kıyafeti vardır. Bu cesaret isteyen kıyafetler de genellikle desenli kıyafetlerdir. Şık olmama, rüküş olmayı kabul edemeyen, bir gün bile buna tahammül edemeyen kadınlar sade kıyafetleri, desensiz, küpürsüz, çiçeksiz, baharsız kıyafetleri tercih ederler. Sadeyi tercih ederek şık olurlar ama desen için gerekli cesaretleri yoktur. Desenli bir kıyafet tamamen öz güven ister; yakıştırmak bir yana giymek bile cesaret ister. Güzel desenli zarif bir elbise, bir etek güzel kombinlendiği zaman sizi en şık, en zarif, en göz alıcı kadın haline getirebildiği gibi yanlış tercihlerle kombinlendiğinde sizi alaşağı da edibilir. Bunun için desenli kıyafet seçiminde kombinlemek ayrı bir özen, ayrı bir telaş; taşımak için ise yoğun bir gayret ister.

Seçtiğiniz desenli bir yüksek belli eteği, uygun tonlarda, özellikle pudra tonlarda bir gömlek ile bir triko ile eşleştirip, uyumlu sade bir stiletto ile en şık olabilirsiniz. Takı seçimi desenli elbiselerde sorun olabilir, seçeceğiniz takı abartılı durabilir, zaten desenli bir kıyafet gözümüzü alırken birden fazla noktaya odaklanmak gerektirir. Karmaşa içinde kaybolursunuz, seçeceğiniz takı en az, en sade, en detaysız ya da en ufak olmalıdır. Seçeceğiniz başörtüsü, şal desenli bir elbise ile kombinleneceği durumda en hafif, en sade, tek renk olanı seçilmelidir. Diğer türlüsü ancak gözü yorar, şık olayım derken göz yorar, rüküş olursunuz. Desenin dahi sadeliği güzeldir.

Eğer seçeceğiniz şal, başörtü desenliyse; kombininiz sade olmalıdır. Özellikle desenli şal seçerken kişinin ten rengi, göz renki oldukça önemlidir. Mor, turuncu gibi iddialı renkler bir araya geldiğinde sadece yorgunluk oluşturabilir, kullanan kişi eğer esmer ise bu durum daha da abartılı olarak gözler önüne serilir. Tıpkı uygun olmayan bir yerde uygun olmayan bir makyaj yapmışsınız gibi sırıtır. Desenli eşarbınızı sade kıyafetinizle bir de güzel bağlama stili ile bağlarsanız sizden iyisi olmaz.

Desen sadece renkler kümesi ya da renklerin karmaşası değil, desenine, şekline tarzına göre çok başka bir seçim. Rengin yanın da çiçekli bahar kokulu bir yapı da içerir desen konusu. Tabi ki çiçekli, bahar görünümlü gömleklerin yeri kalplerimizde ayrıdır her zaman ve eminim her kadın için bu böyledir. Bir çiçekli gömleği bir kot pantolonla; sade, desensiz bir keten pantolon; bir converse ile bile taşırsınız. Şık olmanın yanında spor da olursunuz rahat da olursunuz. Özellikle çiçek işlemeli, yaka ve bilek detaylı gömlekler, trikolar güzelce kombinlendiği zaman içlerimize bahar getiriyor.

Desen güzel kombinlendiği zaman sizi farklı kılar, hem şık hem cesur görünürsünüz.

Tesettür Giyimde Desenler Nasil Olmali Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git