Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

TESETTÜR GİYİMDE GÜPÜR VE İŞLEMELER

TESETTÜR GİYİMDE GÜPÜR VE İŞLEMELER
7 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

TESETTÜR GİYİMDE GÜPÜR VE İŞLEMELER

Tesettür giyim sektörü her geçen gün çıkardığı yeni ürünler ile biz bayanların gözlerini kamaştırmaya devam ediyor ve bizleri alışveriş tutkusunun içine çekmeyi yavaş yavaş başarıyor. Kurdeleler, fiyonklar derken şimdi de tesettür giyimde en çok kullanılan detaylardan birisi güpür detayı oluyor. Güpür detaylı elbiseler ve gömlekler daha feminen bir havaya sahip olduğu için daha sade ve güzel bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Güpürün girdiği her kıyafet daha sade şık bir görüntü ile bayanlara sunuluyor. Güpürlü elbiseler özellikle davetlerde ve düğünlerde tercih edildiği zaman daha farklı bir hava oluşturuyor ve göz kamaştırıcı bir güzellik elde ediliyor. Zaten birçok bayanın tutkusu olan güpürler son sezonda da etek ve elbiselerde yer alarak, şıklığımıza şıklık katmayı başardı. Ancak çok iri güpürler tesettür elbisenin veya eteğin genel havasını bozduğu ve söndürdüğü için tercih edilmemelidir. Daha küçük güpürler daha naif bir görünüm sunacağı için, eteklerinizde, elbiselerinizde ve gömleklerinizde bunları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

Tesettür giyimde sık kullanılan ve aslında çok da güzel olan bir diğer detay da işlemeler. Özellikle eski dönemlerin işlemelerini günümüze taşıyan ve tesettür kıyafetlerde kullanan modacılar çok doğru bir tercih yaptı ve eskinin zarafeti ile günümüzün modernliğini birleştirerek ortaya harika ürünler koydular. Tesettür gömleklerin kollarında özellikle manşet kısımlarında, ayrıca yakalarında kullanılan işleme detayları, sade gömlek modellerine çok yakıştı ve hoş bir görüntü oluşturdu. Tesettür elbiselerin bel kısımlarında ve etek uçlarında, aynı zamanda tesettür eteklerin de bel ve uç kısımlarında yer alan biraz daha kalın işlemeler etekleri ve elbiseleri gündelik görünümden çıkarıp daha modern ve daha ağır bir görünüme geçirmeyi de başardı.

Bu aralar tesettür giyimde tercih edilen yeni bir detay daha var; bu detayın adı Fransız Güpürü. Fransız Güpürü geçen sene gelinliklerde kullanılarak hayatımıza girdi ve herkes tarafından da çok beğenildi. Özellikle taşlardan pullardan sıkılan gelinler direkt olarak Fransız Güpürü içeren modellere yöneldi. Bu sene ise abiye elbiselerde kullanılan Fransız güpürü, tesettür elbiselerde de yansımalarını gösterdi. Siz de özel davetlerde yahut düğünlerde bu tarz bir üründen yararlanmak ve şık görünmek isterseniz, tesettür elbiselerin satışa sunulduğu sitelerden dilediğiniz Güpürlü elbiseleri bulabilirsiniz. Bu tarz bir elbise ile şifon şalları tercih ettiğinizde daha doğru bir seçim yapacaksınız. Gene elbise ile aynı renk ve aynı tonda şalları seçmeniz önerilmektedir. Çünkü Fransız güpürü elbiseler kendisini yeterince göstermektedir. Şalın rengi değiştiğinde dikkatler şala kayacak ve elbisenizin özelliği bir tık geri plana itilecektir.

Dantel ve işlemelerden hoşlanmayan ya da abartılı bulan tesettürlü bayanlar için ise önerimiz, düz modellerde ufak detayların yer aldığı kıyafetleri seçmeleridir. Bu sayede de güzel bir görünüm elde edebilirler ve hoş görünebilirler.

Tesettür giyimde öncelikli amaç kapanmaktır. Bu yüzden tesettür giyim tercih eden bayanların seçimlerini yaparken abartıya kaçmayan modeller tercih etmeleri daha doğru olacaktır. Her kadın şık ve güzel giyinmek ister. Ancak ölçülü bir biçimde şık giyinmek, bu şekilde giyinen bayanları da baş tacı eder. Hem zarafetinizden hem de güzelliğinizden ödün vermediğiniz seçimler yapmanız dileği ile…

TESETTÜR GİYİMDE GÜPÜR VE İŞLEMELER RESİMLER

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git