Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Hırka Modelleri ve Kombinleri

Tesettür Giyimde Hırka Modelleri ve Kombinleri
20 Mart 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimde Hırka  Modelleri ve Kombinleri

Hırka, özellikle bahar aylarının vazgeçilmez kıyafetleri arasında yerini alır. Bahar aylarının soğuk ve yağmurlu havalarında kıyafetinizi tamamlar. Ayrıca değişik model ve kesimdeki hırkalarla kıyafetinizi kombinlediğinizde kıyafetinizi şıklaştırır. Bu nedenle Tesettür giyimde bayanlar için birbirinden farklı renk ve modele sahip olan hırkalar üretir. Bunu yaparken de son moda trendlerini takip eder. Peki şık ve güzel görünmek için hırkalarınızı kıyafetlerinizle nasıl kombin etmelisiniz?

Her şeyden önce hangi kıyafetle hangi hırkanın giyilmesi gerektiğini bilmelisiniz. Örneğin sade klasik bir pantolonun üzerine gene tek renk bir bluz giyip üzerine de pul ya da taş süslemeli uzun bir hırka giyerseniz çok şık bir görüntü elde edersiniz. Üstelik bunu sadece bir hırkayla yapmış olursunuz. Aynı şekilde siyah koyu renk pantolonunuzu aynı renk boyunlu kazağınızla kombinleyip üzerine de işlemeli yarım kol bir hırka giyerseniz günlük hayatta rahatça kullanabileceğiniz modern bir kıyafet elde etmiş olursunuz. Bu sene fırfır; elbiselerde, eteklerde ve hırkalarda çok moda oluyor. Fırfır detaylı hırkalarınız her türlü kıyafetinize de ahenk katıyor. Mesela sade bir elbiseyi fırfırlı hırkayla hareketlendirebilirsiniz. Bu senenin diğer trendlerinden olan şal yaka hırkaları kıyafetlerinizle kombin etmek isterseniz gene sade giyinmeyi özen göstermelisiniz. Çünkü şal yaka hırkaların modelleri zaten çok gösterişli olduğu için diğer kıyafetlerinizin daha sade olması hoş bir kombin yapmanız için yeterli oluyor. Ayrıca 2015 senesinde  önden düğmeli  uzun hırkalarda oldukça revaçta oluyor. Bu hırkaları desenli bir bluz ya da etekle kullanırsanız uzun hırkanızın tek renk ve sade olmasına dikkat etmelisiniz. Çünkü kıyafette çok fazla desen ve renk olması karmaşa yaratır ve karmaşık görünen bir kombin ise hiçbir zaman şık ve zarif olamaz.

Özel kutlamalarınız ve davetleriniz içinse daha şık ve gösterişli hırkaları tercih etmelisiniz. Özellikle sim detaylı ya da işlemeli hırkalar bu geceler için ideal bir seçim olur. Bu hırkaları etek ve bluzunuzun üzerine rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gene şifon veya dantel hırkalarla siyah  bir elbiseyi kombin ederek çok şık olabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Hırka Modelleri ve Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git