Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Pantolon Etek Kombinleri

Tesettür Giyimde Pantolon Etek Kombinleri
8 Mayıs 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimde Pantolon Etek Kombinleri

Tesettür giyim markalarının sayısının günden güne ve şaşırtıcı bir hızla artması sayesinde tesettürlü hanımların gardıropları artık eskiye oranla çok daha renkli, çeşitli ve modern parçalarla dolu… Pantolon etek de bu çeşitliliğin içinde öne çıkan parçalardan birisi  olmayı çoktan başardı.

İnançlarına uygun giyinirken aynı zamanda şık ve modern görünmek isteyen hanımların ilk tercihlerinden biri pantolon etekler, nasıl kombinlenmeli.

Rahat ve Özgür Davranın

Her yaşa ve tarza rahatlıka hitap eden pantolon eteklerin en büyük özelliklerinden biri son derece rahat kombin yapılabilmeleri. Bu sebeple pantolon etek kombinlerinde özgür davranabilirsiniz. Markaların koleksiyonlarında geniş renk ve model seçeneklerine yer vermeleri de elbette bu giysilerin bu denli kolay kombinlenebilmesine yardım ediyor.

Pantolon etekleri günlük hayatınızda tesettür tuniklerle, bluzlarla ya da gömleklerle kombinleyerek rahatlıkla şıklığı harmanlayabilirsiniz. Bu kombinleri, ofis için ya da  iş yaşamında da keyifle kullanabilirsiniz.

Başörtüsü  Seçimine Özen Gösterin

Yapacağınız kombinlerin kusursuz görünmesi için başörtüsü seçiminizin de kombininizin renklerine ve tarzına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin pantolon etekleri daha spor tarzdaki parçalarla kombinlediğinizde tek renk şalları tercih etmeniz kıyafetinizin spor görünümüne çok yakışacaktır. Pantolon etekler, hareketli parçalar olduklarından sade başörtüleri ile daha uyumlu durmaktadırlar.

Çanta ve Ayakkabıya Gelince…

Pantolon etek kombinlerinde özen gösterilmesi gereken bir diğer konu da tabi ki çanta ve ayakkabı seçimi. Sporb tarza sahip ya da denim pantolon eteklerle spor ayakkabılar ve dolgu topuklar son derece uyumlu görünüyor. Bu nedenle ayakkabı tercihinizde tesettür spor pantolon eteklerde oldukça özgür davranabilirsiniz. Çantanızı da ayakkabınızla uydurduğunuzda kusursuz bir şıklık sergileyeceğinize hiç şüpheniz olmasın.

Tabi klasik pantolon eteklerde ayakkabı seçiminde daha özenli davranmak gerekir. Klasik pantolon etekler, topuklu ayakkabılar ya da stilettolarla harika bir uyum yaratmaktadır. Ayrıca yaz dönemimnde pantolon etekleri, önü açık, zarif ve topuklu ayakkabılar çok iyi tamamlamaktadır.

Pantolon eteklerde çantalar, orta ya da küçük boy ve elde taşımalı modellerden seçilebilir.

Tesettür Giyimde Pantolon Etek Kombinleri Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git