Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Şal ve Eşarp Modası

Tesettür Giyimde Şal ve Eşarp Modası
22 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimde Şal ve Eşarp Modası

Tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden birisi olan şal ve eşarp modelleri artık genç tasarımcıların yeni fikir ve tasarımları ile inanılmaz bir güzelliği ortaya seriyor, tesettürlü bayanı çekici ve güzel göstererek ilgi odağı oluyor.
Eşarp-model
Bugün günümüzde giyim konusunda ön plana çıkan modeller arasında kapalı giyim modellerin ve tesettürlülerin moda sevdalarını görmekteyiz. Özellikle birçok ünlü kapalı giyim moda tasarımcıları bu iş üzerinde yoğunlaşırken her elbiseye göre bir şal, her şala göre bir elbise takımını ortaya çıkartıyorlar.

Eskiden olsa bayanlar giyim üzerine nasıl bir eşarp takmam gerekir? bonem ne renk olmalıdır diye derin düşüncelere dalar neredeyse günlerinin bir kısmını bu tür düşünceler ile bitirirlerdi. Şimdi bu tür değişim ve yenilikler sayesinde giyim onlar için oldukça konforlu ve pratik oldu.

Gidecekleri yere daha pratik bir şekilde gitme hakkına sahip oldular. Bu kadar çok fırsat olmasına rağmen yine de her sene değişen renk ve model desenlere göre kadınlar eski modeli beğenmez oldu.

Tesettür giyimde şal ve eşarp modası artık her abiyeye göre, elbise, etek, pantolon, panço, kap, trençkot, ceket, jile, pantolon etek, tunik kısacası tesettür giyime ait ne varsa her kıyafete göre bir şal modası bir de eşarp modası

2017 yeni sezon ürünlerle yıla damgasını bomba gibi vurmaya devam etmektedir. Kolay bir şekilde örtüyü bağlamak için tesettürlü bayanlara özel seçenekler günden güne çoğalmaya devam etmektedir.
Trend-eşarp-kombin

Bu nedenle, çıtçıtlı şal modelleri pratik arkadan bağlama bone şal modelleri sizin daha kolay bir işlem yapmanıza aracı olmaktadır.
Şal-model
Diğer modellerden biraz bahsetmek gerekirse en çok gündemde olan birkaç modeli ele alacağız bunlar tam olarak neler bakalım.

Desenli sökme modeller genelde tesettürlü giyinen bayanları seçim yaptığı beyaz gömleklerde çok fazla uyum sağlamaktadır. Gömlek sade olurken şalın desenli ve değişik bir model olması kadını olduğundan farklı göstermektedir.

Motifli eşarp modellerinde ise desen işlemeler genelde eşarbın etek kısımlarına yerleştirilmiştir. Üst taraflar tamamen sade renk olup, alt taraflar ise motifler ile süslenmiştir.

Bu tür eşarplar bluz ve gömleklere şıklık kazandırmaktadır. Boneli abiye şifon şal modelleri diğer abiye elbise giyimleriniz ile takım şeklinde olup, sizi o geceye en iyi şekilde hazırlayan modeller arasındadır.

Bunun gibi birden fazla yeni desen modeller, çıtçıtlı, püskül detaylı, desenli ve sade modeller ile artık her kıyafete güzel bir tesettür giyim şal ve eşarp modasına uygun olarak uyduracak, anı mutlu giyimi şık yaşayacaksınız. 2017 yeni sezon eşarp ve şal modellerini keşfetmeniz dileği ile.

Tesettür Giyimde Şal ve Eşarp Modası Resimleri

Şal-modeli

Şal-modelleri

Şal-modelleri-trend

Tesettür-modeli

Tesettür-modelleri

TEsettür-şal-eşarp

TEsettür-şal-eşarp-model

Trend-kombin-eşarp-şal

Trend-model

Trend-şal-model

Trend-tesettür-model

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git