Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimde Yaz Modası

Tesettür Giyimde Yaz Modası
10 Eylül 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimde Yaz Modası

 

 

Bayramın yaz aylarına rastlaması nedeniyle şifon ve açık renkli (toz olarak nitelendirilen renk tonlarında) elbise tunikler yine beyaz krem dar pantolonlarla harika durmaktadır. Bu kombinlerin altına stiletto giymenizi ve başörtüsü olarak da yine açık tonlarda uyumlu ancak farklı bir renkte örtü tercih etmenizi öneririz. Örnek vermek gerekirse turkuaz mavi elbise tunikle beyaz dar pantolonu tamamladıysanız başörtüsü olarak pudra denilen şeker pembe başörtüsü kullanabilirsiniz. Tek Parça Dantel Elbise Kombinlerinden Gelen Şıklık (http://s6.dosya.tc/server7/bmv3td/kombin-4.jpg.html) 2016 modasının en çok öne çıkan trendlerinden bir tanesi de baştan ayağa aynı rengin tonlarının kullanıldığı renkli minimal kombinler. Bu trend tesettür modası tasarımcıları tarafından da koleksiyonlarda bu yıl kullanıldı. Oldukça hoş minimal şıklık isteyen örtülü bayanların tümü dantel olarak tasarlanmış tek parça elbiseleri yine aynı renk başörtüsü ile kombin etmeleri çok hoş oluyor. Üstelik böyle bir kombin İslam’ın ve tesettürün ruhuna da oldukça uygun..Böyle minimal kombini bayramda tercih etmek istiyorsanız kemer ve ayakkabı rengini elbise ve başörtüsü renginden farklı ancak uyumlu farklı bir renkte seçmenizi öneriyoruz.

 

Tesettür giyim kıyafetlerinde tunik üstü kemerler de son derece kullanılmaktadır. Taşlı ya da tokalı olmak üzere birçok kemer tuniğin üzerini kapatarak hoş bir görüntü vermesine vesile olmaktadır. Bu yüzden tunikler hanımlar tarafından sıkça kullanılırlar. Tesettür tunikleri baldırlara uzanan ve genellikle altına pantolon, tayt ya da farklı desenlere sahip eteklerle kısa bir süre içerisinde de kombin edilebilecek olan detaylar arasında yer alırlar. Tesettür giyimin incelikleri arasında ürünlerin nasıl kombinleyeceğinizi bilmeniz büyük bir önem taşımaktadır. Tesettür giyimi ürünleri tasarlayan kişiler uzun yıllardan beri revaçta olan ürünlere haki olmakla birlikte kapalı bayanların hangi kıyafetler içerisinde hem şık hem de rahat olacağını belirlemektedirler. Buna uygun olarak kıyafetler tasarlayan kişilerin dikkat çekici detaylara sahip olması son derece önemlidir. Tesettür giyimde son yıllarda ekru, pembe, kahverengi ve siyah çok fazla kullanılmaktadır. Tesettürlü hanımlar da bu renkleri benimsemiş olmakla birlikte günlük kombinlerinde de bu detaylara çok sıklıkla yer vermektedirler.

Tesettür Giyimde Yaz Modası Resimleri

 

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git