Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyime Özel Pileli Etek Modelleri

Tesettür Giyime Özel Pileli Etek Modelleri
22 Kasım 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyime Özel Pileli Etek Modelleri

Bayan giyimde eteklerin ne kadar kıymetli olduğunu hatırlatmamıza gerek yok sanırım. Hele bu bir kapalı bayana hitap ediyorsa onlar etek modellerine adeta tutkundurlar.
Trend-pileli-etek-model-kombin
Pantolon modellerinden çok daha fazla giydikleri eteklerde göz alıcı dokunuşlar, sanat kimliğini ortaya seren tasarımlar ve doğallık barındırırlar.

Duru bir giyim stilinde sadeliğin payı oldukça fazladır. Bazı insanlar çok fazla süslemeyi severken bazıları ise doğallığı baş üstünde tutmaktadırlar. Doğallık denince akla ilk gelen pileli etek modelleridir. Özellikle ütü yaparken pileleri ütülemek çok eğlenceli olur.

Pileli etek modellerinde çok cıvık renk modelleri tesettürlü bayanların seçimlerinden birisi değildirler. Onlar kombin konusunda uzmanlaşmışlardır. Bu yüzden rengin uyumuna göre bluz ve ya gömlek seçimi yaparak aradaki görüntünün pagerank değerini en üst sıralara taşırlar.

Tıpkı Googlenin özgünlük ve uyumu verdiği yüksek not gibi zirve yaparlar en üst seviyede yerlerini alırlar. Evet, bazen insan tasarım gibidir, yazı gibidir.

Okunaklı olmadığı sürece kimse onun güzelliğinde ne anlatmak istediğini algılayamaz. Hayat terazisi her insanın düşüncelerinde farklılıklar yaratıyor.

Bunlardan birisi ise insan yaşantısında özdeşleşmiş moda kültürüdür. Onu taşıyabilme güzellik abidesidir. Etek giyimlerde pileli modellerin ne kadar rahat ve gösterişli olduğunu biliyor muydunuz?
Processed with Moldiv
Şimdi sizlere tesettür giyime özel pileli etek modellerinde hangi renk ve kombinler ile yapılır bilgiler vereceğiz. Pileli etek modelleri yazlık, kışlık modellere göre değişim göstermektedir. Özellikle yazlık pileli eteklerde astarın olması çok önemlidir. İnce bir dokuma kumaşına sahip olan kumaş içi gösterebilir.
Pileli-etek-modelleri
Bu durumun önlenmesi için astar detaylı pileli etekleri almanızı öneriyoruz. Pileli eteklere ipek gömlek modelleri ve bluz gömlek modelleri oldukça fazla yakışmaktadır. Bunun için yapmanız gereken o kombine en yakışanı seçmek onu üzerinizde asilce taşıyabilmektir.

Eğer yazlık modellerde canlı ve ışıl ışıl görünmek istiyorum diyorsanız yaşınıza göre renk seçimleri yapabilirsiniz. Örneğin sarı, kırmızı, mavi, yeşil, beyaz, pembe, gibi dikkat çeken renkler ile çılgın bir tarz yaratabilirsiniz.

Tesettürlü bayanlar kışın ise pileli kalın kumaş eteklerin üzerine şık ceket giyimler ve değişik tarz kazak modeller giyebilirler. Ayakkabı seçiminde ise kıyafet uygunluğunu bozmayacak nitelikte olmasına önem göstermelisiniz.

Tesettür giyime özel pileli etek modelleri yaz modası, kış modası, sonbahar trendi olarak renk ve desen seçimlerinde farklılıklar yaratabilmektedir. Size en çok yakışan hangisi ise onu tercih etmelisiniz.

Önce kendi kararınıza saygı duyun. Siz kendinizi ne kadar severseniz o kadar şık görünmeyi başaracaksınız.

Tesettür Giyime Özel Pileli Etek Modelleri Resimleri

Etek-model

Etek-modeli

Etek-modelleri

Pileli-etek

Pileli-etek-model

Pileli-etek-tesettür

Pileli-etek-tesettür-model-kombin

Tesettür-pileli-etek

Tesettür-pileli-etek-model

Trend-etek

Trend-renkli-tesettür-pileli-etek-model

Trend-tarz-pileli-etek

loading...
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git