Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimi

Tesettür Giyimi
12 Mayıs 2016 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimi

Tesettür giyiminin son zamanlardaki gelişimi ve şıklığını anlatmaya kelimeler yetmez. Tesettürlü bayanlarımızın son zamanlarda internet üzerinde yaptığı aratmalardan yola çıkarak sizlere birkaç faydalı bilgi vermek istiyoruz. Tesettür giyimindeki gelişme eşsiz tasarımlar bunların yanında tasarımların göz kamaştırıcı derecede güzelliği dikkatimizden kaçmıyor ve bunun sizinde dikkatinizden kaçmadığını belirtmek istiyorum.

Desenli-trend-tesettür-giyim-modeli
Tesettür giyimindeki renkle arasındaki uyumun yanı sıra eşsiz ve güzel bir desen ile adeta sanatçı gibi bir biçimle karşımıza çıkıyorlar. Birbirinden güzel işlemeli be taşlı çantaların yanı sıra kombine uyumlu takı ve kol saatleri ile inanılmaz bir uyum ile renkleri adeta dans ettiriyorlar. Peki, kapalı bir bayanım ama nasıl giyinmem gerektiğini bilmiyorum diyen bayanlar için eşsiz bir fikrimiz var. Bu fikri sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum. Evet, sevgili bayanlar bu konudaki gelişmeyi takip ederek sizlere 2016 yılına girdiğimiz şu dönemlerde bu senenin modasından bahsedecek olursak birçok bayan ve modacının tercih ettiği kapalı giyim defilelerinde kullanılan stiletto ayakkabılar ile başlamak istiyorum. Bu yılda en çok tercih edilen renklerin arasında pudra renkli stilettoların yanı sıra mat renklerden kaçılmış parlak bir ayakkabı daha ön plana çıkmış durumda. Bununla beraber parlak ayakkabılarınızı ön plana çıkması için parlak taşlı bir çanta veya süslemeli çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Çantaların koldan askılı olma devrinin bittiğinden midir bilmiyorum ancak bayanların şu sıralar el çantası olarak kullandığı küçük bir aksesuar şeklinde olacağını unutmamanız gerekmekte. Bu konu üzerinde dikkatle durmanız gerekmekteki ayakkabınız ve çantanız girdiğiniz bir ortamda hemen sizi ön plana çıkartmak için yeterde artar bile. Çantanın yanı uzun elbiseler yerine vücudu göstermeyen hafif bol pantolon tercih edebilirsiniz. Ayakkabınızın üzerine dökülen bol paçalı pantolon ile oturup kalktığınızda ayakkabınız ortaya çıkacak şıklığınız etraftaki herkes tarafından konuşulacaktır. Bayanlarımızın huyundan mıdır nedir ama bir ortama girildiğinde kendinden bahsedilmesi hoşuna gider işte bu ortamda bir masada otururken takılarınız ortaya çıkacak ve artık o andan itibaren şıklığınızı takılara devredeceksiniz. Elbisenizle hoş ve uyumlu bir takı örneğin saatiniz elbiselerinizle aynı renk olsun olmasın ancak birbirini boğan bir renk olmamalı örneğin ayakkabınız pudra rengi ise saatinizin pudra olmasında bir sakınca yoktur. Çünkü ikili kombinde şıklığı zaten yakalamış olacaksınız. Gösteriş yapacağım derken altın veya gümüş bir saat takmayınız aksi taktirde moda çizgisinden dışarı kaymış olacaksınız.

Tesettür-giyim
Bunun yanı sıra soğuktan korunmak adına boynunuzu koruyan bir şal özellikle desenleri ince işlemeli olmalı ki kalın işlemeli şalların 2016 yılında pek tercih edilmediğini belirtmek isteriz. Modern kapalı görünümüne ulaşmak amacı ile şalınızı başınıza da bağlayarak bu kombini gerçekleştirebilirsiniz. Modaya gönül veren bir bayan olarak eminiz ki bu tarzınızla alkışı hak edecek bir kombin yapmış olacak ve akşam başka kişiler tarafından giyiminiz konuşulacaktır.

Tesettür Giyimi Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git