Tesettür bayan modasına yön veren tesettür giyim modellerini yeni sezon tesettür giyim tasarımlarına uygun şekilde Ortuluyum.com'da bulabilirsiniz.

Tesettür Giyimin Moda Dünyasına Yansımaları

Tesettür Giyimin Moda Dünyasına Yansımaları
21 Ağustos 2015 tarihinde eklendi,

Tesettür Giyimin Moda Dünyasına Yansımaları

Tesettür giyim bir yandan kendi stilini yaratarak bir sektör olarak hızla gelişirken diğer yandan tesettür dışı moda sektörünü etkilemeye devam ediyor. Moda dünyasını etkileyen tesettür çizgiler.

Tesettür Abaya’dan Modern Abiyelere

Arap dünyasının tesettür modasına armağanı abayalar, artık modern çizgilerle yorumlanarak, kendine has yeni bir abiye trendi oluşturdu. Özellikle yarasa kol abayalar, orta yaş üzeri  açık bayanların da tercih ettikleri abiye modelleri arasındaki yerini çoktan aldı. Tesettür abaya şıklığını başarı ile yorumlayan tasarımcıların,  tesettür dışı sektörler için tasarladıkları dantel, güpür, tül detaylı abiye abaya modelleri  göz dolduruyor.

Elbise Tunik
Tesettür giyimin vazgeçilmezi uzun tunikler, moda dünyasında kimi elbise modellerine de öncülük etti., Tesettür giyimin tesettürlü hanımlarımızın beden hatlarını kapatarak, şık ve aynı zamanda da rahat olmalarını sağlayan uzun tunikler, tunik elbise modelleri şeklinde karşımıza çıkıyor. Tesettür modası tunikleri, artık öyle şık tasarımlara sahip ki, günümüzde tesettür tunikler bayanların elbise olarak da tercih ettikleri bir model oldu.

Tesettür Giyimin Vazgeçilmezi Güpür Detayları
Güpür denildiğinde ilk akla gelen moda tesettür oluyor. Güpürlü elbiseler tesettür şıklığında modası geçmeyen bir model olmaya devam ededursun, tesettür şıklığının güpür detayının moda dünyasında etkileri gözden kaçmıyor.

Tesettür Giyimin Moda Dünyasına Yansımaları Konusu Resimleri

loading...

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git